Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S vs. HTC One X?

Apple iPhone 4S vs. HTC One X?

Figyelt kérdés

Eközött a két teló között vacilálok már egy ideje. Olyan telefon kéne ami tényleg jó és nem sajnálnám rá a pénzt, mivel hosszú távú befektetésnek gondolnám. Az N73-as Nokiám 100.000 volt 5 éve, de még mindig telefon...


Tisztában vagyok azzal, h nem fogom tudni maximális mértékben kihasználni, bármelyiket is veszem meg.


iPhone:

- mert stabil az IOS;

- mert Apple (nomen est omen);

- mert környezetemben nem találkozok olyannal;

- mert megengedhetem magamnak.


HTC One X:

- mert négymagos a procija;

- mert nagyobb a kijelzője, mint az iPhone-é;

- mert könnyebben lehetne rátenni cuccokat;

- mert üti a 4S-t és kicsivel olcsóbb is.


Kajak nem tudom eldönteni. :S Segítenétek pro és kontra?


Ez a 2 telefon érdekel, szal ne gyertek Xperia S-el és a társaival...



2012. jún. 11. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
One X mindenképp. Igaz a 4 magot nem tudja kihasználni a rendszer de a HTC nagyon jól optimizálja a rendszert.(Sense)
2012. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

vedd meg a HTC-t, felsoroltad itt az összes dolgot amivel jobb


amúgy az iPhonera nem igaz, hogy a környezetedben nem találkozol vele, úgy tűnik nem elég drága mert még a büfés néninek is olyan van :/

2012. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ezekből az iphone mellett csak az az érv szól hogy stabil az ios.. többi más mind a htc mellett, mert az iphone többi érve nem a telefonra tekint hanem a te meglátásodra.. szoval újabb érv a htc mellett! :-)
2012. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Neked az a 2 legfontosabb dolog, hogy megengedheted magadnak és hogy Apple. Akkor vedd meg azt a tetves szifont. Elvan döntve ár rég a kérdés.
2012. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Jakcsi ***** válasza:
Hát ha én is így szarásig lennék pénzzel az iphone-t venném, nekem nagyon bejött az ios, android kevésbé, de szerintem írhatunk ide bármit, úgyis ez az android-ios kérdés örökös dilemma marad.
2012. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ismerőseimnek, munkatársaimnak nincs Apple, de még HTC se. Nem azért akarom megvenni egyiket sem, h villogjak vele...egyszerű...nekem KELL EGY ILYEN VALAMILYEN!!! :D
2012. jún. 11. 20:33
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha egységsugarú felhasználó vagy, iPhone, egyszerűbb szvsz. Ha kicsit értesz is hozzá/érdekel One X. Ha egyik se, nézz rájuk és sorsold ki.:D Rosszul nem fogsz járni egyikkel sem, mindkettő csűcsmodell. Én, ha lenne annyim, One X-et vennék, mert több benne a potenciál. Ha nem használod ki, és része akarsz lenni az Apple gépezetnek/nem zavar, hogy az leszel, szifon. Szubjektíve, ha olcsóbb is, ONE X, MOST!X]
2012. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én a HTC-t venném, de annak az aksija nem bírja, használat közben fél nap alatt simán lemerül
2012. jún. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszodat is. Mástól is hallottam már, h akksiban gyenge ez a HTC modell. :S
2012. jún. 12. 06:47
 10/23 anonim ***** válasza:

"...többi más mind a htc mellett, mert az iphone többi érve nem a telefonra tekint hanem a te meglátásodra..."

azthiszem, hogy épp az a lényeg, hogy Ő hogy látja.én az iPhonra szavaznék( egyébként a szifon egy kínai hamisításnak a neve.)

-az iOS télleg stabilabb, de még könnyebben is kezelhető.

-a htc-t hat ember kéne, hogy körbeérd, ez viszont nagyon felesleges. 3,5"-al nem maradsz le semmiről.egyébként nem tudom mekkora ujjaid vannak, de a htc-t én csak két kézzel tudtam rendesen használni(egyszer kipróbáltam)

-"mert apple". ebben egyetértek veled, ugyanis az elöttem szólók is gondolom szívesebben hordanak adidast, mint mondjuk valami noname márkát. (nem szeretném le noname-ezni a htc-t, de ez az összehasonlítás kb. tükrözi ezt az egészet.)

-az android-ban kevesebb, télleg hasznos cucc van, és minden úgy el van rejtve mint a csuda!

-gépemben nincs olyan proci mint a htc-ben, mégis megvagyok.amugy meg hogy a 4S-en 0,0005 mp amig betölt a net, az OX-en 0,0004 mp, szerintem tökre nem érdekes.

köszönöm.:D

2012. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!