Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire ajánlanád ezt a...

Mennyire ajánlanád ezt a telót? Továbbiak lent

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy lehetőleg olcsó és jó telót mivel a drágábbak tisztelet a kivételnek mindegyik ugyanazokat tudja majdnem mint ami nekem ebben az olcsóban megvan linkje: [link] nem azért venném mert van hozzá energiaital azt eladnám a szomszédnak amiből kólát vennék xD. Mennyire ajánlanátok ezt a telót?

2012. jún. 11. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen árkategóriában nem érdemes érintőképernyős Androidot venni. Szoftverfrissítés jövője bizonytalan (Android 4.0), gyenge hardver miatt sokat akadozik.
2012. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ennél még egy Galaxy mini is jobb vétel. Pedig azt nem szokták nagyon dicsérni
2012. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek előre is, de ez egy rakás sz@r. Inkább spórolj még, aztán vegyél egy Huawei Ascend Y200-at.
2012. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egy jó telefon...

Rezisztiv kijelző... (no multitouch)

kicsi proci (akadni fog ill. lefagyni)

Játékokat elfelejtheted...

Én egyáltalán nem ajánlanám ezt a telefont.

2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ezt a telót? [link] vagy valamilyen jó kellene nem drágán nem fogok telót drágán venni... mikor csak netezésre kellene... Játékra úgysem mivel gép megfelel játékra teló csak este kéne amikor unatkozom és nem akarom facebook-ért zúgtatni a gépet.
2012. jún. 11. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez már sokkal jobb.
2012. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
További válaszokat várom. Csak netezésre használnám minden igaz dr. web mobile security-vel. e teszt miatt döntöttem így link: http://www.youtube.com/watch?v=sqUHDcadl_Y&feature=channel&l..
2012. jún. 11. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valójában csak netezésre kell akkor amit utoljára néztél ki a One touch az tökéetesen megfelel :)
2012. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem benézek majd a telenorhoz és megnézem milyen a redbull,hogy szaggat-e vagy sem ha szaggat otthagyom.
2012. jún. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!