Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen gyenge minőséget tud...

Ilyen gyenge minőséget tud biztosítani ez a t-mobile?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Ma a tescoban feltöltöttem a telefonom.(T-mobile , 3 000 ft-al) Megkaptam a 2 blokkot és távoztam. Fél óra múlva jött az sms hogy egyenlegem fel lett töltve. Új egyenlegem 3000 ft. Ezzel nincs is gond..tudtam hogy nem egyből érkezik meg. Azóta már vagy 4 fontosabb hívásom lett volna és amikor hívni akarok akkor azt mondja hogy nincs fedezetem...csak visszahívót tudok küldeni. *102# : egyenlegem 3 000 ft. Most nézem újra egyenlegem 2723 ft. NEM csináltam vele semmit és levett majd 300 ft-ot. Kihez menjek panaszkodni??? T-mobile vagy Tesco? Mert hívni NEM tudok és a semmiért levett 300 ft-ot!
2012. jún. 11. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Androidos a teló ? Adatforgalom be van kapcsolva?
2012. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

a, valami internetes adatforgalom be van állítva a telódon

b, a feltöltés előtt kicsit lementél mínuszba, és így egyenlítődött ki (nekem volt ilyenem, nem szakították meg hosszabb beszélgetésnél, de a kövi feltöltésnél azonnal levonták)

ha nagyon zavar: udvariasan kérdezd meg egy T-pontban.

2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha használod rajta a facebook-ot akkor azért vont le . De az is lehet hogy be van kapcsolva az adatforgalom és az felment magától az internetre . Én a helyedbe a t-mobiba mennék be és ott kérdeznék rá .
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na most csináltam egy olyat hogy kikapcsoltam a 3G kapcsolatot és tudok hívni. DE így az ingyenes facebook se jön be és levett további 300 ft-ot :S
2012. jún. 11. 21:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként Lg p350 telefonról vanszó
2012. jún. 11. 21:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ingyenes facebook se teljesen ingyenes! Az levesz egy párszáz forintot. Én is ugyanugy szivtam. Necsak a 3G-t kapcsold ki hanem az egész adatforgalmat.
2012. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használom az ingyenes facebookot ha már 20 ft vagy kevesebb van a kártyán
2012. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És azt hogy csináljam? Amikor az alkalmazáskezelőbe megyek akkor látom h. kapcsolódik a telefon magától a facebookra meg az origóra meg a play áruházra meg minden b*ziságra :S
2012. jún. 11. 22:36
 9/15 A kérdező kommentje:
Igaz mostmár nemtud mert nincs 3G de ingyenes facebook sem :S
2012. jún. 11. 22:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te magad adtál utasítást a telódnak, hogy netezzen, ha akar. És most nem tetszik? Vagy nem olvastad el, a használati utasítást? De még most sem késő! Ha elolvasod, és úgy ís csinálod, ahogy kell, akkor továbbra is mehetsz ingyen fecebookozni. Azt is mondják, hogy "olvasott embernek nincs párja"

2012. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!