Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni, de nem akarok benne csalódni, és nem tudok dönteni.

Samsung galaxy mini

Samsung Wave Y

Sony Ericsson XPeria X8


Kettő androidos, a másik bada-s. Nem tudom, hogy melyik a jobb. Fontos lenne, hogy viszonylag jó legyen az üzemideje, de ne is maradjon le egy jó készüléktől, és megérje az árát.

Köszi a segítséget előre is! Remélem ír valaki! :)



2012. jún. 11. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem éri meg az árát, Samsung mini nagyon gyenge, Wave a Bada miatt nem a legjobb választás (androidhoz képest), x8 elavult. Inkább kicsit többért SE Live, sokkal jobb, nagyon megéri az árát, és jó üzemideje van (én kétnaponta töltöm normál használattal).
2012. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem SE live nincs a piros szolgáltatónál.
2012. jún. 11. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik se! Mindhárom elavult:

-Galaxy mini elavult,túlárazott

-X8 elavult(a maga korában jó teló volt)

-Wave Y Bada még nem annyira kiforrott maga az OS


Mindenképp: Huawei Ascend Y200 olcsón,picit többért SE Live(ez éri meg a legjobban),ezután Xperia Mini és Mini Pro(nem x10)

2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a vodára gondolsz. Tessék,itt a SE Live:

[link]


Bár legjobban a T-nél éri meg 36 ezerért,max utána függetlenited 5000 ezerért és mehet bele a vodás kártya.Igy járnál a legjobban

2012. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lenne egy kerdesem: Ha ugyis feltoltokartyasat veszel, nem mindegy hogy a vodafone-nal vagy a T-Mobile-nal vagy? Par forint lehet az elteres a percdijakban, es azert 36e-ert az SE LWW best buy. Amiket felsoroltal, ma mar nem erik meg az arukat.
2012. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem feltöltőkártyást veszek, a vodafonnál van előfizetéses szerződésem, aminek most jár le a két éves hűségideje, és így szeretnék készüléket cserélni. Azért néztem ezeket, mert szép telefonok, nem igazán szeretem a nagy, szürke, férfias jellegű készülékeket! Köszi az eddigi válaszokat! És ha mégis ezekből kellene választani, akkor melyiket?
2012. jún. 12. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:

A Live se nem szurke, se nem nagy, se nem ferfiak. Kicsi, uniszex, es van belole feher is.


Na de... ha neked ez kell akkor ez van... Valoszinuleg a Galaxy Minit vennem.

2012. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyiket se válaszd.

SE live.

Mérföldekkel jobb ezeknél a hulladékoknál.

2012. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is Live With Walkmen-em van és úgy gondolom jó üzletet köttötem...neked is ezt ajánlom.
2012. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!