Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek még ér ennyi a...

Szerintetek még ér ennyi a telóm, adnának érte ennyit a használt boltban? (FELPONTOZLAK)

Figyelt kérdés
Samsung S5230, 2009 decemberében vettem, de megkímélt állapotban van, még a védőfólia is rajta van. 10.000 ft-ot szeretnék érte kapni... Meg van minden tartozéka, papírjai stb. (T-mobilos) Nem tudom hogy adnának-e ennyit érte a használt telefonboltba... Szerintetek?
2012. jún. 12. 00:08
 1/9 A kérdező kommentje:
A hátulja karcos, mert onnan lejött a fólia, de elől a képernyőn teljesen karcmentes, fólia van rajta...
2012. jún. 12. 00:09
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ennyit biztos nem fogsz kapni egy használtosnál se. Nem fogják megvenni annyiért amennyirért jó esetben tovább tudják adni. Kell a haszon. Szerintem olyan 5-6ezer körül biztos megvennék.

Ha ennyiért akarod eladni akkor inkább tedd fel a netre. Valakit tuti találsz aki megveszi.

2012. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A neten sem fogják 10-ért megvenni, mert annyiért a független, hibátlan, még garis darabokat árulják.Mivel nincs már rá garancia, szolgáltatós, és nem is a legtökéletesebb esztétikai állapotban van, így a neten is max 6-8 körül tudod elpasszolni.GSM boltban a lehető legjobb esetben is olyan 5 ezer környékén lehet eladni, ha beveszik.
2012. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

A neten hirdesd hátha valami mazochista megszállott megveszi.

Használt üzletben esélytelen. Mármint az hogy kapj pár ezrest érte, mert a boltnak haszonnal kellene elpasszolni.

Gondold el, hogy tíz fölött kellene kirakniuk egy olyan dolgot ami senkinek sem kell.


[link]


Üzletben garanciával nem megy el már 7-8 ezerért.

2012. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Tavaly ilyenkor az egyik ismerősöm 12 000-ért adta el a telefonját, s az még szerintem ilyen állapotban sem volt, ahogy te azt leírtad.

Szerintem 10-ért nem veszik meg, de nézd meg a neten, hogy más mennyiért árulja, és tedd ki te is olyan áron, hogy biztosan akadjon rá vevő.

2012. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezért kereskedésben max 5000, interneten max 6500, amit kaphatsz érte.
2012. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább megtartom.
2012. jún. 12. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy mínusz huszár, aki frankón lepontozott mindenkit.Semmi gond, én meg visszapontozom. :D

Egyébként kérdező, az jó ötlet, ha megtartod, vész telefonnak még jól jöhet.

2012. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látom én is, mindenki 47%-on van. Pedig megadtam a zöld kezet.
2012. jún. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!