Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged belépni az opera...

Nem enged belépni az opera mini. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Opera Mini böngészőmmel Android 2.3.6-os telefonról nem tudok bejelentkezni gyakorira. Ma reggel kb. 10x kellett próbálkoznom ugyan azzal a jelszóval és felhasználóval, mire beengedett. Rámegyek a belépés gombra, és folyton visszadob kezdőképernyőre... na végre beengedett, jön a következő probléma, a kérdés kiírása. Kiválasztom a menüpontot, elkezd tölteni, majd visszadob ugyanoda. Most végre sikerült eljutnom odáíg kb. 20 perc alatt, hogy írhatom a kérdésem. Valami ötlet ennek a hibának az elkerülésére ? Symbian 9.1 rendszerű telefonomnál nem voltak ilyen problémáim az.operával.

2012. jún. 12. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld letörölni és újra telepíteni hátha segít. Nekem Android 2.3.3 igaz én Opera Mobile használok nekem tökéletesen megy.
2012. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az Opera-- Súgó- Probléma jelentése (angolul van és angolul kell írnod) opera hátha segít.
2012. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta no problem, nem tudom mi volt a baja...
2012. júl. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!