Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Mitac Mio A702...

Hogyan tudom a Mitac Mio A702 PDA-t magyar nyelvűre beállítani?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam a készüléket, ami elvileg magyar menüs, 2 év garival. Az üzletben úgy adták, hogy csak be kell állítani, de nem sikerül. Hívtam őket, állítják, hogy rajta van. Ha esetleg valaki tudja, segítsen, mert vagy én vagyok ennyire analfabéta, vagy nincs rajta magyar nyelv.
2009. júl. 3. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs PDA-m de sztem próbálj meg keresni olyan menüt h: settings ott language és keresd meg a magyar nyelvet. Ha ez sem megy akkor vidd be az üzletbe és mond meg nekik h addig nem mész el onnan amíg nem állítják be, mert ha TÉNYLEG nincs rajta akkor ez fogyasztói megtévesztés és az perrel jár, vagy addig maradsz ott amíg a biztonsági őrök ki nem visznek :D.
2009. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, settings van sokféle, de nyelvi beállításokat eleddig nem találtam! Azért csak nem fogom magamat kidobatni az őrökkel!
2009. júl. 3. 22:44
 3/5 anonim válasza:

Amikor először bekapcsolod akkor kell feltelepülnie ha jól tudom ha nem rakja fel és bekapcsolás után sem magyar akkor nem is lesz az.. a régebbi modellekhez külön volt egy cd LANGUAGE EXTENDER nevű progival ez magyarította.. Ha a boltban úgy adták el neked hogy magyar nyelvű akkor 3 napon belül kötelesek visszavenni mivel megtévesztettek..

még egy dolgot tehetsz hogy lereseteled bekapcsolt állapotban benyomod a ceruzával a reset gombot és hozzá nyomod a bekapcsoló gombot..Ekkor a teló letöri a flash memet és újra felrakja magát FIGYELEM!!!! minden adatod elveszik ami a telón volt...

2009. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Köszönöm, sikerült, magyar. Kissé hiányos a hozzá adott közel 170 oldalas kézikönyv, mindenre kitér, csak a lényeges dolgokra nem...
2009. júl. 6. 10:28
 5/5 anonim válasza:
Ha hard-reset-et akarsz(mindent lepucol)tartsd lenyomva a zöld(felvevő)gombot bekapcsoláskor,rezeg egyet és újraindítja a rendszert...
2010. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!