Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Windows Phone (Lumnia...

Nokia Windows Phone (Lumnia széria) Mi a véleményetek a Nokia Lumnia telefonokról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az új Nokia Windows telefonokról? Milyennek találjátok a Windows operációs rendszereket a Nokia készülékekben? Ha szerintetek a Windows szoftver elhibázott döntés volt a Nokia részéről, akkor mi jelenthet kiutat a Nokia számára?

Szerintetek milyen a Nokia vállalat innovációs tevékenysége?



2012. jún. 12. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia 710-em volt, most 900 van. Nekem nagyon bejon, minden telefonos igenyemet kielegiti. Magat a Windows Phone 7.5-ot is nagyon jonak talalom, amire nekem kell, arra tokeletes, nem fagy, sima es gyors mukodest biztosit. Nem volt elhibazott dontes, de engem nem zavarna ha gyartananak androidos telefonokat is. Innovacios tevekenyseg meg... hat regen a Nokia volt az uttoro a mobiltelefonok teren, mara nagyon lecsusztak ilyen szempontbol. A Windows Phone-t ugye a Microsoft fejleszti, ok meg annyit tettek hozza, hogy letrehoztak a Lumia 800/N9 design-t (ami egyebkent tenyleg csodalatos, talan a legszebb telefon amit valaha lattam), de ennyi, semmi tobb. Fejlesztgetik meg a Symbian-t is, de az egy haldoklo rendszer. Aztan ottvan a MeeGo, amit ha jol tudom az Intellel egyutt fejlesztettek, de aztan dobtak is az otletet.
2012. jún. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
drágák. kedvenc rendszerem a wp, viszont a telefonok hardveresen annyira kevésben térnek el, hogy egy régebbi szériás, olcsóbb telefon(pl Samsung Omnia 7) is ugyanannyit tud, mint a lumia.
2012. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan rossz telefonok, bar jobb lenne, ha androids lennenek, mert area tobb az alkalmazas, es hardverben is lehetnenek jobbak.
2012. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 14. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha jol olvastam Nokia nem akar ANDROID OP rendszereket hasznalni, mivel akkor az Androidnak csak az Apple és BlackBerry telefonokban használt operációs rendszerek lesznek a konkurensek.
2012. jún. 14. 18:26
 6/7 A kérdező kommentje:
MeGoo szerintem befutna, mivel nyilt forraskodú és ha jóltudom linux alapokon fekszik, amit a programozók nagyon szeretnek.
2012. jún. 14. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a wp rendszer, azért sajnálom a MeeGo-t.. szerintem azt még fejleszthetnék..:)
2012. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!