Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizbe eset a telefon mit tegyek?

Vizbe eset a telefon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oszt kiránduláson voltunk a tanár mindenkit teloval együt bele lököt a vizbe kijötem szét is szedtem tegnap meg észre vetem h felpufadt az aksija ez mitöl van? hol lehet olcson aksit venni teloba? linkeket is küldjetek kössy
2009. júl. 4. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj a sok szép időre, amit együtt töltöttetek, sirasd el, és vegyél egy másikat.
2009. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Több telefon használati útmutatójában is olvastam, hogy ha víz éri, csak vegyük ki az aksit és a sim kártát, függőleges helyzetben szárítsuk ki, és működőképes lesz.

De találkoztam olyan mobillal is, hogy a szerviz azt mondta, hogy nedvesség érte, és javíthatatlan.

Ha az akku felpuffadt, akkor valószínűleg zárlatos lett.


Akku vásárláskor végignézem az összes környékbeli mobiltelefon üzletet, és általában a legolcsóbb új akkut veszem meg (akár 6 hónap szavatossággal). Van olyan aksim is, amely utángyártott kínai létére hosszabb élettartamú, mint az eredeti.


A károkozó pedig fizesse meg a költségeket!

2009. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem beleesett egyszer telom vízbe.

Utána 2-3 gomb nem mökdött rajta.

Nyaraláskor megint lett vmi baja, utána nem jött rá térerő.

Kellett új.

De jól bírta a dráágm

2009. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
45%

Nem jött rá térerő?Ennek semmi értelme.Nem tudtok anyanyelveteken?A NEM JÖTT RÁ a fosás a helyes esetleg,de nem így ahogy te használod.


Az okos tanároddal meg fizettesd ki...ha ennyi esze van.Én lettem volna ott egy n97-el,megússza szerinted?Bele folytottam volna a vízbe az okosat

2009. júl. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szülővel menj az igazgatóhoz, és mond meg, h mit tett a tanár, és hogy fizesse ki a telefont, mivel te, vagy a szüleid nem azért fizetett ki X összeget azért a telefonért, hogy a tanár belelökje veled együtt a vízbe(történt az poénból, vagy bármi más indokból)!
2009. júl. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ehhez kevés az igazgató, hívd az FBI-t !! Itt tenni kell vmit!
2009. júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és fiu homlokára oda volt írva hogy telefon van a zsebebmbe ne lökj bele. Ha a haver csinálta volna?

Minket is ruhástól dobott annak idején bele az ofö a vizbe és senkinél nem volt telefon.


Na én kimostam a telefonomat full prgramon mert benne felejtettem a táskámba és még 2 évig úgy használtam, hogy semmi baja nem volt, kb egy hétig szárítottam, mindenki azt mondta eldobhatom, de nem kellett, 2 év után az aksi baja volt hiába cseréltem, akkor is lemerült. Amúgy ez volt az elsö szinesmonitoros samsung telefon.

2009. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem működik, a tanár fizesse ki. Hogy lehet egy tanár ilyen barom?
2009. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is a szülőkkel együtt kellene megkérdezni azt a tanárt,hogy mégis hogy gondolta ezt.Nem tudni milyen szituációban történt a dolog,miért hihette azt hogy nem lesz baj,ha a vízbe lök.Eltekintve a tönkrement telefontól,más baj is érhet egy gyereket vízbelökéskor.Ha egy osztálytárs tette volna az minimum egy osztföi,tanárnak meg semmi?
2009. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Jah, szerintem is legalabb akasztas a tanarnak.

De! Egyaltalan, mit keresett ott a mobil a gyereknel? Vagy manapsag mar nincs benne a iskolarendbe, hogy no mobil, ekszer, pircing?

Viszont, a mobil a legkisebb gond, tenyleg baja is lehetett volna a gyereknek - a tanar joval tobb feleloseget mutathatott volna.

2009. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!