Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez az ikon az...

Mit jelent ez az ikon az okostelefonon?

Figyelt kérdés
Fent az idő mellett, a sarokban van egy számomra ismeretlen ikon és gyanús, hogy ez felelős azért, hogy annyira merül az akksim, hogy napont kétszer kell töltenenm jóformán az egy hónapos telefont. eleinte kétnaponta is elég volt tölteni és csak azóta merül ilyen gyorsan, hogy ez az ikon időnként mozog. aztán nem mozog, de ottmarad. csak nagyritkán tűnik el. Tehát úgy van, hogy a Sony Ericcson Live With Walkman mobilon van a jobb felső sarokban az óra. mellette az akkumulátor szimbóluma, mellette a térerő befelé haladva a közepe felé a képernyőnek. a térerő mellett van a wifi-jel, ha van. az mellett a némított üzemmód jele. és ez mellett van ez az ismeretlen szimbólum, ami néha mozog. arra se tudok rájönni, mire hasonlít. tudtok így segíteni? mi lehet és hogyan tudom eltüntetni, ha tényleg ez felel az akksi gyors merüléséért? milyen egyéb beállítások vannak, amivel meg tudom hosszabbítani a két töltés közti időt? köszönöm
2012. jún. 14. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amikor mozog, olyan mintha kalapálná a képernyőt, nem tudom jobban leírni. rögtön bekapcsolásnál megjelenik és "kalapál" :-( aztán megáll, de ottmarad
2012. jún. 14. 21:57
 2/11 anonim ***** válasza:
esetleg egy screenhost?
2012. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az mi is pontosan?

jelenleg egyfolytában kalapáé ás szívja le szabályosan az ajkksit. délután töltöttem és most 26 %-on van :-(( 100%-ra jóformán fel se tud töltődni. :-((

2012. jún. 14. 22:08
 4/11 A kérdező kommentje:
elolvastam, mit jelent, amit írtál, de nem hiszem, hogy erről van szó. vagy ha mégis, akkor minden másodpercben készít egy ilyen screenhost-ot valamiért a telefon? más ötlet? zöld kéz megy azért, hogy próbálsz segíteni :-)
2012. jún. 14. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet róla és tedd fel mondjuk noob.hu-ra
2012. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
letudod úgy fotózni elméletileg h hosszan megnyomod a kikapcsoló gombot és bead egy menüt és ott katt a képernyő kép készítésére amit már csak fel kell töltened h lásuk!
2012. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ja, értem, miről szólt volna a screenhost :-DDDD

próbálkozom vele és jelentkezek, ha sikerült :-)

2012. jún. 14. 22:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Röhögni fogtok, megtaláltam, hogyan tudom ezt a képet elkészíteni :-) de jön a poén: most éppen eltűnt az ikon. mindneképp fogok képet feltenni róla, mert tuti vissza fog még térni, ahogy szokott és akkor rögtön jövök is a képpel! remélem, meg tudjátok majd nézni akkor is. lehet, még ma este... de holnap tuti
2012. jún. 14. 22:45
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


így meg tudjátok nyitni a képet?

természetesen kikapcs-bekapcs itán visszatért az ikon és "kalapál" :-(

2012. jún. 14. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a GPS, azért szívja ennyire az akksit. Beállítások: hely és biztonság menüpontban tudod ki-be kapcsolni.
2012. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!