Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire gagyik lennének a...

Ennyire gagyik lennének a Sony Ericsson telefonok?

Figyelt kérdés
Vettem 1 hónapja egy SE Xperia Mini Pro-t (SK17i) nagyon vigyáztam rá, egyszer se ejtettem le, nem töltögettem rá vírusos cuccokat de a kamerája tönkrement, GPS tönkrement, Wifi adapter nem lát wifit, bárhol vagyok nem talál 3G hálózat(ha meg csak 3G-re állítom nem csatlakozik a hálózatra), ha oldalra csúsztatom akkor nem mindig fordul el és a G billentyű nem működik(nem is működött). A Media Markt-be vettük. Lehet hogy azért szar mert mivel nem volt nekik raktáron ezért az ott mindenki által kipróbálható telefont adták ide? Vagy tényleg ilyen szar lenne a SE?

2012. jún. 14. 22:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
tehát a próbakészüléket adták ide.
2012. jún. 14. 22:23
 2/24 anonim ***** válasza:

Hát ha a próbakészüléket adták oda, azt már ki tudja hányan baxtatták stb...


Garanciát adtak hozzá?

2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

<próbakészülék> Amit mindenki összevisz csavargat tekerget b*sztat.


X10-em 2évesen flott, fater X8-a egy évesen flott, öcsém W595-e 3évesen leharcolt de működik.

Persze van ebből is gyári hibás darab, de ha nem vigyázol rá mindegy milyen telefon, rövid úton tönkremegy.


Telefont amúgysem a Media-ban illik venni, ha másért nem az árak miatt.

2012. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
adtak hozzá 1 évet.
2012. jún. 14. 22:31
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor? Vidd vissza, adjanak másikat, ennyi.
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ajjj, most azt csinálta hogy magától kikapcsolt és nem kapcsol vissza mert az XPERIA feliratnál megáll.
2012. jún. 14. 22:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Most legalább megtanultad, hogy mobilt MediaMarktban nem szabad venni, mert ott általában a selejtes darabokat árulják.Nem a SE-nal van a gond, hanem a MediaMarkttal.
2012. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igazából azért tettem fel ezt a kérdést hogy biztosan jók-e a Sonyk és ne cseréljem-e ki egy ugyan ilyen árban lévő telefonra.
2012. jún. 14. 22:35
 9/24 anonim ***** válasza:

Végülis vettél egy használt telefont, aminek egy normál használt telóhoz képest ki tudja hány "tulaja" volt amíg ki volt állítva. És mivel nem az övék volt a teló, gondolom nagyon vigyáztak rá.


Ha adtak garanciát akkor szépen visszaviszed...

2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
akkor hol vegyem meg? Mindenképpen gyári független kell.
2012. jún. 14. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!