Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy Sony...

Samsung Galaxy Mini vagy Sony Ericsson x10mini?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

Engem a samsung jobban vonz...



2012. jún. 15. 17:32
 1/9 anonim válasza:

Én is a kettő közül választottam.

Bementem a Telenorba és a csaj azt mondta, hogy a Samsung jobban megéri, mert még egyet sem vittek vissza. És azt mondta, hogy a Sonyval meg a Nokiával szoktak gondok lenni. Nem tudok még semmit mondani, mert én tegnapelőtt vettem Galaxyt, eddig még jó.

2012. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon rossz. Ha olcsó kell, Huawei Y200, ha kicsit több van, SE Live.
2012. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Úgy bírom amúgy, hogy valaki kérdez egy adott telefonról, erre megmondják, hogy inkább milyet vegyen.
2012. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, sokkal jobb, ha asszisztálsz ahhoz, hogy szemetet vegyen...
2012. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzáértő ismerőst kérdeztem, többet mondtam neki, ő ezt a kettőt ajánlja.....azt hiszem, a Samsung lesz a nyerő..:D
2012. jún. 15. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A kettő közül én is a samut mondanám. Nagyobb a kijelzője, frissebb android. De egy Y200-as tényleg jobb lenne ezeknél. Vagy leírhatod a többi lehetőséget is amik közül ismerősöd csak ezeket mondta. Hátha akad köztük jobb is.
2012. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyiket ajánlotta volna, már az is kizárná a hozzáértést. :) Így meg főleg.
2012. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én 6os listámból mondta ezt a kettőt az ismerősöm.(informatikus,szval nálam azért sokkal jobban ért hozzá+látott már nem 1telót)
2012. jún. 16. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
x10 mini elég gagyi,mostmár. jobban megérné ha még gyűjtenél pénzt és vennél drágábban egy újabbat mert ezek,(már most) elég elavultak...én 25ezerért vettem SE Xperia mini pro-t és megvagyok vele elégedve:) megérte várni!:)
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!