Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

A HTC One x el szemezek és a sony xperia s-el. Táblázatkezelésre wifire zenére játékra videónézésre nagymennyiségü könyvolvasásra skypolásra valamint hdmi-hez kapcsolódó szorakozásra kellene a telefonáláson kívül. Annyi gondom van csak hogy tényleg nem tudom melyiket vegyem. NEM AZ A KÉRDÉSEM HOGY MELYIK TUD TÖBBET. Tehát nem várok olyan válaszokat hogy ennek 4 mag annak meg extranagy pixelsürüség meg 12 megapixel stb...


Van néhány dolog ami aggodalomra ad okot. Állítólag a HTC eszméletlenül felforrósodik. Nagy használat mellett 2,5- 3 óráig viszi az aksi, és náha egyes készülékeknél elszineződik a kijelző mint a monitoroknál ha megnyomjuk.


A S. Xperiánál meg állítólag nem jók a navigációs gombok. (Az a 3 pötty az alján és nem mindíg eléggé érzékey.


Ezek a dolgok eléggé elbátorítanak lévén felsőkategóriás telók. + Még annyi hogy eszembe jutott még 2 alternatíva asensation xe és a sonynál az arc. Samsungok nem tetszenek. Előre is köszi a válaszokat.



2012. jún. 15. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem xperia s zsebbaratabb....es felesleges a 4 mag mert a 4.0 max 2t tamogat....ja es nekem jobban tetszik az xperia s.....az arc s se rossz de ha teheted akkor xperia s
2012. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csehi Ádám ***** válasza:
nekem htc one x-em van és nagyon jó
2012. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek. Csehi Ádám-- Tudnál esetleg részletesebb véleményt mondani a telefonodról? Meddig bírja a készüléked közepes használatnál? Ha csak egy picit netezel és inkább zenét halgatsz rajta de azt is alacsony fényerő mellett akkor hamar lemerül? FONTOS: Nagyon forrósodik? Köszi mégegyszer
2012. jún. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!