Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnal lehet jó...

Melyik telefonnal lehet jó minőségű képeket készíteni?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni, olyan is jó, ami csak az alap dolgokat tudja, viszont fontos hogy jó képeket tudjak vele készíteni. Szerintetek milyet lenne érdemes vennem?
2012. jún. 16. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nokia N8

Sony Xperia S

Htc One X,S,V

2012. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.Ha fotózni akarsz, és jó minőségű képeket akarsz, akkor vegyél egy fényképezőgépet.

Ha csak unaloműzés-facebook-"láttam egy virágot, jajj de szép" céljából kell, akkor a fentebbiek.

2012. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval,fényképezésre vegyél fényképező gépet.
2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy fényképező jobb lenne, csak szükségem van egy új telefonra is, és most egyszerre mindkettőre nincs pénzem. Ezért gondoltam, hogy olyan telót vennék, ami jó képeket készít. Szoktam interneten árulni ruhákat, megunt könyveimet stb., és ezekről szeretnék jó képeket készíteni.

2012. jún. 16. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra akár egy Sony Ericsson Xperia Ray is tökéletes.
2012. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!