Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyennek értékelnétek:ár,...

Milyennek értékelnétek:ár, érték, működés szempontjából az Alcatel one touch 995 telefont? Megérné megvenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hardveres felépítését és ár-érték arányát több, mint jónak mondanám, mert a többi ekkora és ilyen hardverrel rendelkező teló 70-nél kezdődik.Az összeszereléssel semmi gáz, jó az anyaghasználat, az árát mindenképp megéri.Megvenni is megéri, ha csak megerősítésre van szükséged.
2012. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A készülék jó ár/értéket képvisel. Hibátlan, gyors akadásmentes a használata (persze ez attól is függ, hogy milyen alkalmazásokat használsz a készüléken mert azért a végletekig nem lehet pakolgatni cuccokkal). Szerintem a kamerája is nagyon jó (nekem sose volt még vele problémám). Az agybadugós füles elég komolyan és hangosan adja vissza azt amit hallani szeretnél (ez pedig nagy probléma szokott lenni sok gyártónál). Az alapból 4Gbos micro sdvel pedig szerintem akad rajta bőven hely, hogy pakolgasd zenékkel, videókkal, játékokkal, vagy amikkel szeretnéd! Szóval MEGÉRI! :)
2012. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!