Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade mobilom SD kártyáját...

ZTE Blade mobilom SD kártyáját particionáltam (FAT32+EXT3), hogy egy új ROM-ot tegyek fel. Mikor az SD-t beraktam és bekapcsoltam a mobilt, nem csinál semmit csak egy android felirat villog és a billentyűzeten pirosan villog az energiajelző lámpa!?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Tégla lett a telóból?

2012. jún. 17. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Felraktad egyáltalán a .zip romot az SD-re, recoveryből telepítetted?
2012. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen egy Swedish Snow RLS7 romot az SD-gyökérbe, de Recovery még nincs rajta amivel bootolhatnám. Úgy tudtam, hogy a particionálás után lehet a Recoveryt feltenni és onnan indítani a telepítést. Ezek szerint sorrend hiba?
2012. jún. 17. 02:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Recovery van a telefonodon... Lépj be és telepítsd a romot megfelelően. Root megvolt?
2012. jún. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Recovery van gyárilag is a telón.De úgy nem fog elindulni, ha nem telepíted fel.Ha jó neki a gyári recovery is, gondolom az van, akkor menni fot, ha alapkövetelmény neki a cwm, akkor a recovery-t is át kell flashelni.Ugyanúgy .zip formában letölthető, sd-re másolva a gyári recoveryből telepíthető, vagy flashtoollal is megoldható.Ált a legnépszerűbbek a cwm, amon ra, 4ext touch.

A rom oldalán, vagy ha az xda-ról töltotted le, akkor tuti, hogy írnak mindent, hogy mi szükséges a rom telepítéséhez.

2012. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mâsodkik modatot a félreértések megelőzése végett módosítanám:


De úgy nem fog elindulni a telefon, ha nem telepíted fel a romot.Ez önmagában semmit nem csinál, hogy az sd-re másoltad.

2012. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!