Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Neo-V...

Sony Ericsson Xperia Neo-V Android ICS 4. 0 Beta verzió már letölthető. Alpha verzió mikor várható?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na főnök, arról lemaradtál.Ugyanis az alpha változat a beta előtti, kezdeti stádiumot jelenti...
2012. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor úgy kérdezem hogy a Stabil változat mikor lesz elérhető ? Mert a Sony PC Companion a gépemen azt írja hogy naprakész a szoftverem. Tehát nincs elérhető frissítés.
2012. jún. 17. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Függetlenekre már nagy valószínűséggel elérhető.Szolgáltatónál ez +2-4 hét.
2012. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na most frissítettem a mobilt a Sony PC Companion- nal és a Frissítés végén Ki írta hogy A(z) Sony Ericsson Xperia Neo-V

(MT11) frissítve a következővel: 4.0.2.A.0.62 !

Ez nem az ICS kódja? Mert tulajdonképpen a rajtalévő szoftvert tette most megint újra. :/ pls help

2012. jún. 17. 13:30
 5/14 anonim válasza:
Tulajdonképpen de, az azt jelenti. De ha bemész a beálításokba, ott a telefon adatai és felülről a hatodik sorban megtalálod az Adroid verzióját. Hozzáteszem, nekem Xperia S-em van, tegnapelőtt kaptam, és Android 2.3.7 van rajta. Ha a tiéd a frissítés után is 2.3.7-es, örülj neki. Az üzletbewn mondták, hogy mindenki hozogatja vissza az Arc S és az S-t és a Neo-V-t, azért mert állítólag nem jó. Nekem tetszik külsőre, és nagyon felhasználóbarát, de nem olyan stabil mint a Gingerbread (2.3.7) és még nem is annyira elterjedt + Sok marketes app NEM fut rajta, mert ICS-re külön kell konfigurálni a programokat... a duplamag és a négymag miatt... Egyébként Nagyon jók a Sony telefonok! Kedvencem :) Samsungoknál 100szor megbízhatóbbak :) Tegnap kipróbáltam a SGSIII-at, és azt kell hogy mondjam, az S-nek a kijelzője sokkal szebb... Kamerája jobb, és ugyanúgy egyik se laggol... Miért fizetne az ember többet egy olyan készülékért, ami négymagos? Úgy ahogy PC-n se jött be a négymagos technológia, úgy telefonnál se lesz sikeres... Járt utat a járatlanért el ne hagyj ;))
2012. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na akkor ott a baj ! Android verziója: 2.3.4 és a Buildszám a 4.0.2.A.0.62 ! A kovetkezo frissetesnel lesz 2.3.7 es az android ??? Mert az a teljes ICS.
2012. jún. 18. 16:21
 7/14 anonim válasza:
Nem. A Teljes ICS az a 4.0... Csináld a Sony PC Companion-nal, és a szovtverfrissítésnél a telefon javítására menj rá :) Működni fog haver! ;)
2012. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy android verziónak 2.3.4 et ír. ÉS az ICS 4.0 elott még ottvan a 2.3.7 es frissités is ami nekem még nincs is rajta. 1x már csinaltam ilyen javitást de ugyanazt az eredeti szoftvert tette ujra. Már elég bepipultam ettol az Xperia Neo-V től... :/ Az a baj nagyon izgat a 4.0. Új kinézet... stb stb... pls help !!! :))))
2012. jún. 24. 13:10
 9/14 anonim válasza:
Örülnék, ha valaki tudna segíteni. Xperia Neo V telefonom szeretném frissíteni 2.3.6-os (4.0.2A.062 build) androidról 4-esre (4.1.B.0.431). A Companion fel is ajánlja a telepítést, de az előkészítésnél kiírja, hogy Nem sikerült telepíteni vagy elindítani a telefonszoftver-frissítési összetevőket. Mi lehet a hiba?
2012. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem sem ment WIN7-en, aztán a céges gépen XP-n csodálatosan megcsinálta a frissítést.
2012. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!