Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a samsung s6500 galaxy mini2?

Figyelt kérdés
És ki lehet hozni bejelentett munka nélkül havi törlesztővel mit tudtok erröl?
2012. jún. 18. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
részlethez mindenféleképpen kell egy munkáltatói igazolás, hogy fix keresettel rendelkezel. szerintem ha ezt tudod intézni, akkor nem érdekel senkit, hogy be vagy-e jelentve vagy nem. bár én soha nem vennék részletre telefont, mert ha előfizetéssel veszed, akkor mire lejár a hűségidő sokszorosát fogod fizetni, mintha megvetted volna fixen kártyás csomagban.
2012. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Igen :)


Nem fagy meg ilyesmi, nem is lassú.

ennyi pénzért teljesen jó.

2012. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy mennyibe kerül én nem tudom mert néztem hogy részletre elsőnek 10ft de a teljes árát nem tudom akkor menyibe kerül?
2012. jún. 18. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó-ra ne hallgass!


Ugyanolyan túlárazott mint az elődje a sima Mini. Ennyiért sokkal jobb is van. Sony Live

2012. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A sima mininél jobb, de más pozitívumot nem lehet mondani. Ebben az árkategóriában a SE Live keresztbe lenyeli.
2012. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a samsung galaxy ace2 jobb?
2012. jún. 18. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobb de ne Samsungot. Túlárazottak.


SE Live,Xperia mini vagy mini pro,Alcatel OT-995-reggelire megeszik őket

2012. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!