Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 - mennyir...

Samsung Galaxy Ace 2 - mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Különböző terhelésű használat mellett (csak telefonálás - sms; internet - zenehallgatás - GPS; stb.) meddig bírja az akksija átlagban, mik a tapasztalatok?
2012. jún. 18. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire jó telefon, mik a személyes tapasztalatok?
2012. júl. 11. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy eddig még egy Sanyi Erikszon meg Huavéj b*zi sem jött ide írogatni hogy ilyen szar meg olyan elavult a Galaxy Ace 2.Habár nekem sima Ace-m van de az remekül szuperál.Az Ace 2-be dupla magos proci van ezért gondolom gyorsabban merül.Attól is függ hogy meddig használod mondjuk a GPS-t vagy a netet.Mert lehet hogy kibírja egy napig is(nekem volt olyan hogy 2 napig bírta,pedig az idő 80%-ba ment a wifi)de le lehet meríteni pár óra alatt is,ez használattól függ.Átlagban 1 napig bírja ki.Nem rossz telefon DE sajnos eléggé drága.Csak akkor vedd meg ha nem sajnálsz ennyi pénzt adni egy telefonért.De nyugodtan megveheted mert nem lassú,még komolyabb használatkor sem laggol(legalábbis ha az én egymagos Ace-m nem akkor gondolom ez sem).Nem egy erőmű de ha nem menőzésre kell meg hogy "raj" legyél akkor tökéletes.
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon. De LG Optimus 2x sem rossz.
2012. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!