Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung mennyire megbízható...

A samsung mennyire megbízható márka?

Figyelt kérdés

régen sokan szidták a megbízhatatlan készülékeit winyókat telefonokat és nekem volt egy személyes tapasztalatom

volt egy samsung mp3 lejátszóm és folyton beragadt egy zenészam és végig azt játszotta addig amíg be nem dugtam gépre és letöröltem utána ment rendesen visszavittem és nem tudták megcsinálni

azóta eltelt egy kis idő beperelték a samsung-ot azóta változtattak valamit?


2012. jún. 18. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire.
2012. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért,ugyanolyan megbízható mint a többi mára!
2012. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Azért ebben ne legyél annyira biztos.
2012. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdődik :))))

Valahogyan néhányan "örökharagot" kötöttek a Samuval. Minden létező helyen lehúzzák.Lehet, igazuk van, lehet, nem.

Szóval, hallgass meg másokat is. Akár Samsungos fórumokon is kérdezz.

2012. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik mobil márkának vannak jó és rossz teloi,ennyi erővel mondhatnánk a sony-ra vagy lg,vagy nokiára hogy nem megbízható márka.A többi márkát már nem írom le:)
2012. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A TV-m az samsung és semmi baj nincs vele, telefonjai csak a felső kategóriában mondható megbízhatónak de ott sem annyira mint egy Sony Xperia S. A laptopjuk szintén gagyi. Nekem fél évig bírta, aztán kicserélték szervízbe az 2 hónapig ment aztán megint ki kellet cserélni és az meg kb 3-4 hónapig bírta aztán megint el vittem szervízbe, most nem kicserélték hanem megjavították(wifi adapter, RAM meg a dvd író ment tönkre de ahogy visszakaptam felraktam a vaterára a pics*ba és vettem egy lenovot amivel semmi gond sem volt eddig.
2012. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjátok nekem meg ha nem megbízható márka akkor mért válasszák olyan sokan.Biztos nem azért mert olcsó!
2012. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na ez bullshit

www.telefonguru.hu/hir/Hibas_kijelzovel_jon_a_Galaxy_S3_2012-5-22

2012. jún. 18. 21:33
 9/12 A kérdező kommentje:
ja tényleg a sony nak meg sárgul a kijelzője
2012. jún. 18. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Samsungal semmi bajom nincsen, jó hűtő szekrényeik vannak, jó TV-k, és egyéb, de telefon és laptop terén ők az utolsók nálam.
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!