Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gonodltok a Sony Ericcson...

Mit gonodltok a Sony Ericcson Xperia Arc S telefonról? Van valakinek ilyen? Mit gondoltok, miben jó és (szerintetek) mik a hibái?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van! A kamerája, képernyője nyagyon jó szép forma tervek, gyors, most a hibái ami csak egy van, nagyon.forrosodik a teteje.
2012. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem főleg hogy van benne HDMI és a kedvenc sorozatomat nem kell kiírnom DVDre csak rákötöm a telóm a LED TVre :D


a kemerája is jó és a témái is (nem az a sima kékség ami az első xperiában volt)


a zenelejátszójától féltem mert nincs mediascape de nem parás sőt 1 hét után már imádtam


a kivitel is gyönyőrű

nekem pinkbe van de a haverom feketéje is nagyon szép

2012. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Böngészés szaggat, illetve a telefon belassul egy idő után, kevés belső memóriája van és vannak programok, amik nem települnek SD kártyára, ezért ebben az árkategóriában inkább az Optimus 2x-et vagy valamilyen Windows Phone-t ajánlanék.


Ami mellette szól azt leírták, szerintem jól is néz ki.

2012. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andrej031 válasza:

Gyönyörü képe és videója van jó gyors szinte a tökéletes telefon.de ha nemsikerül mihamarab eladnom darabokra töröm.

Hiába 35 gigáig bővithető mikor abeső memóriája 350 mb és állandóan kiirja a memória megtelt szinte semmit se lehet csinálni vele olyankor csak is ezért mondom hogy fos az egész

2013. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!