Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson X10 mini pro-ra...

Robert1313 kérdése:

Sony Ericcson X10 mini pro-ra hogyan rakjak új romot?

Figyelt kérdés
Olyan embert kerersek aki már csinált ilyet illetve tudja lépésről lépésre mit kell csinálni ill tud linkeket küldeni!

2012. jún. 20. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak beírod a gooelbe és máris van annyi találat, hogy az hihetetlen.

[link]

[link]

máris itt van a két legnagyobb magyar SE fórumon lévő leírások. El is olvashatod a tagok visszajelzéseit, tapasztalatait a romokról meg az esetlegesen felmerülő problémákról és azok megoldásairól is tájékozódhatsz.

2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
addig minden szép és jó de nekem olyan kell ami leírja h honnan szedem le a recoveryt ill h rakom fel stb link leírás ilyesmi
2012. jún. 20. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén, te meg is nézted azokat a leírásokat? Mert szerintem nem. Rögtön az első linken az xrecovery telepíést alatt van egy szövegdoboz amit ha megnyitsz ott egy link az xrecoveryhez (és még működik is). Alatta meg az, hogy tudod felrakni.

A második linknél meg ott vannak a letöltő linkek a flashtoolhoz, videó a flashtool használatáról meg egy videó is a flashtool használatáról. Meg egy pár gyári rom is ha netán szükség lenne rá. Szerintem a flastoolos megoldás jobb.

Neked leírás kellett, ezek meg azok. Innentől kezdve nem tudom mi a probléma. Az első linken vannak romok is hozzá amiket letölthetsz és telepíthetsz. A telepítésről is ott van az az igenminimális infó, hogy cwm recovery módban kell indítani a telefont és onnan meg a telepítés sd kártyáról (install from sd card) opcióval tudod is telepíteni.

Az egészhez még annyi tartozna, hogy az xrecoveryből fel kell tenni a cwm recovery-t mert a legtöbb romot csak ebből lehet telepíteni. Ahhoz meg itt van minden:

[link]

2012. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!