Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a Nökiánál lehet használn...

Csak a Nökiánál lehet használni ingyenes, előfizetés nélkül gps?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Maga a GPS-vevő használata ingyenes,vannak olyan GPS progik pl.: Google Maps ami a netről szedi a térképeket,de ha offline navit használsz pl.: iGO,Navigon,Sygic ezeknek a térképjeik az SD-kártyán vannak ezek teljesen ingyenesek,nem

kell net.

2012. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nökia az miaz?


De nem csak a NOKIA készülékkel lehet ingyenesen használni a GPS-t, hanem azokkal a készülékekkel, amikben van beépített GPS vevő, és van telepítve off line térképszoftver! Mert hiába a beépített vevő, ha a térképet a netről frissíti a készülék!

2012. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, sőt, az Androidra pl van egy csomó ingyenes, a Nokiánál ezerszer használhatóbb GPS rendszer. A Sony-Ericsson gyári Navigon rendszere (ha kikapcsolod a gyorshajtásra figyelmeztetést) használhatóbb még az iGo-nál is.


U.i. - A készüléknek hardware-esen támogatnia kell a GPS-t.

2012. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most néztem, hogy mit írtam, Nokia akart lenni, csak az a baj,hogy ágyból gépezek és alig látom a monitort, komplikált most elmondanom. Akkor most nem értem. Sony Ericsson Xperia Neo-t szeretnék venni, de nekem azt mondták a Sony Ericsson ügyfélszolgálatosok, hogy nem lehet használni a GPS-t offline, csak ha olyan előfizetésem van. A barátomnak Nokiája van és neki nem kerül plusz pénzbe, hogy a GPS menjen. Külföldön élek amúgy és a telefon itt lett véve.
2012. jún. 23. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, az alapban rajta lévő Google mapset nem is (bár azt is hamarosan megcsinálják offlinera). De hát ugye erre van a torrent.

Navigon, IGo, Sygic. Egyik se rossz választás, bár egyik se tökéletes. Megjegyzem haverom a Nokia N8-án is Sygicet használ, uh annyira nem nagy durranás a Nokia maps se.

2012. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!