Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! IPhone-ra hogyan lehet...

HELP! IPhone-ra hogyan lehet letölteni a word és pdf fájlokat?

Figyelt kérdés

Email-en kapok word és pdf fájlokat és azokat hogyan tudom letölteni a telefonra? és hogyan tudom ezeket a fájlokat feltölteni a laptopomra? van erre lehetőség?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. jún. 23. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem, az iPhone egy szar
2012. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző tipikus , nem jutott rá , ezért szar....

amúgy iBooks ba importálhatod a pdf fájlokat


Email-en kapott pdf fájlok megnyitása:

http://www.youtube.com/watch?v=EqnzI4jzRLI

a word fájlokat sajna nem tudom :S , lehet , hogy Pages - be kell importálni valahogy és a pages app-ba megnyithatod , de ebben nem vagyok biztos

2012. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsőnek: köszi, de nem ez volt a kérdés... amúgy ja vagy nem telik vagy nem ért hozzá vagy még csak nem is fogott és most nem azért, de szerintem meg magasan veri a többi platformot. én már legalább próbáltam androidot meg windows phonet is (csak kipróbálás idejére szerencsére) androidról ne is beszéljünk esetleg a wp tetszik még... és aki azt mondja hogy az iPhone (IOS) szar az tényleg vagy nem fogta még vagy nem telik rá és így próbálja magával elhitetni hogy ez nem kell... mert a symibian az szar arra lehet mondani és ez vitathatalan, az android meg... hát... akinek tetszik az örüljön neki,mert én inkább arra mondanám hogy szar mint IOS-re, de ha valakinek az tetszik. Nem azt mondom hogy az iPhone az szent és sérthetetlen de az hogy szar az enyhe túlzás, mert úgy gondolom ha annyira szar lenne akkor a tavalyi évben nem adtak volna el több mint 37millió készüléket (a 2.a samsung olyan 36millióval de neki hány okostelefonja is van??)és nem lenne a mobilpiac 23%a az övé... (ezeket valami oldalon olvastm,de ha nem teljesen pontosak az adatok akkor is ez a lenyeg) Szóval lehet fikázni az iPhonet, de akkor ne vegyél és pl ne írd oda minden iPhone-os kérdés alá hogy az iPhone szar esetleg ha ez a kérdés... Mert jelenleg engem is rohadtul nem érdekel hogy szar e vagy nem mert nekem tetszik és szeretem és ha a következő iPhonet nem 16:9es képarányba hozzák ki akkor biztos hogy megveszem . Szóval röviden ennyi :)

2.hozzászóló: kösz a választ a pdf-es dolog működik a wordre meg majd még várok hátha tud valaki segíteni. És esetleg nem tudod hogy amit letöltök a telefonta pdf fájlt azt hogyan tudom feltenni a laptopomra?

2012. jún. 24. 00:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Az iPhone szar, az op. rendszerrel nincs gondom.

Egyébként Samu S2 sokkalta jobb, van hozzá szerencsém. :)

2012. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor a telefonnal mi a bajod? na de mindegyert most nem igazán ez a problèmám ...
2012. jún. 25. 00:35
 6/8 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy letöltesz egy word to pdf converter programot és a word fájlt átkonvertálod pdf-be. Pdfet meg ha jól tudom meg tudod nyitni az iBooks app-el.
2013. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Golan Trevize ***** válasza:
GoodReader + Dropbox alkalmazásokat tudom javasolni.
2013. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) megpróbálom
2013. jan. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!