Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim telefon térerő probléma?

Dual sim telefon térerő probléma?

Figyelt kérdés
Kb. két hete vettem (vateráról) egy dual sim telefont. Egyszerű készülék, valami no name Iphone utánzat. Nem vagyok nagy telefonos, ez az első érintőképernyős készülékem, de amire eddig használtam, bevált, jól működik. Egy problémám van vele: nagyon gyenge a térerő, mindkét kártyán. Lehet, hogy ez a 2 sim kártya együttes használatának velejárója? Vagy a készülék hibája lenne? A régi gagyi telefonjaimon mindig tökéletes volt a térerő.

2012. jún. 23. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a készülék hibája, mivel egy hulladél^3. A régi telód gagyi, ez meg nem telefon. Hiába a hívogató ár, még annyit sem ér. A klóntelókról egy kis összefoglaló, ami után remélem kiöntöd betonnal és a Dunába süllyeszted: [link]
2012. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megszabadulok tőle, de tudsz nekem ajánlani valami normális 2 sim kártyás (nem klón) telefont? Láttam, hogy az Alcatelnek van pár dual sim telefonja, de mást nem nagyon találtam.
2012. jún. 23. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Itthon Nokiákat érdemes így venni, vannak androidos Samsungok de hiába a 2sim maguk a telók hulladékok a samsungnál.

[link]

2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hulladék az anyád te..
2015. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!