Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8, főzött rom telepítése?

Xperia x8, főzött rom telepítése?

Figyelt kérdés

Szeretném az x8-as telefonomra főzött Rom-ot tenni, azt találtam, hogy a legjobb a Ginger dx2.1. És a telefonom gyártási száma 11W01(azt olvastam, hogy ez is fontos, mert a 11W33 előtti telefonok kernelét is le kell cserélni?!--> Le kell vagy csak le lehet?Mert ha nem kell akkor olvastam nem olyan nehéz, és akkor annyira nem is nyúlok bele, de ha bele kell akkor azt leírnátok hogy hogyan?

Meg még egy kérdés, hogy olyanokat szeretnék , hogy pinch-zoom,programok telepítése az sd kártyára, net megosztás és társai amik nincsenek android 2.1-ben, azokat úgy kell utána valahogy rátenni, vagy az alapból benn van? Ha úgy kell akkor azt hogyan?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat..



2012. jún. 24. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:

"azt olvastam, hogy ez is fontos, mert a 11W33 előtti telefonok kernelét is le kell cserélni?!"


Akkor kell lecserélni, ha a rom amit telepíteni akarsz ezt igényli.


Válogass innen:


[link]

2012. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2012. jún. 24. 01:51
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja használok folyamatban GingerDX-et, ne tedd fel a 21-es verziót, nagyon gyenge, sokszor lefagy újraindul, rengeteg dolog hiányzik, ezeket folyamatosan pótolják az új verziókba, tedd fel a legfrissebbet a GingerDX v028-as verziót.


[link]


Az Akkumulátor számmal ne foglalkozz, az csak a kernelcserére érvényes, azt hiszem 11W30 felett már nem lehet lecserélni. de egyáltalán nem muszáj cserélni, én Gyári kernellel használom,

2012. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt sok mindent megtalálsz. Amiket írtál, mind benne van alapból, a v28-ban mindenképp.

Kernel csere nem kötelező, csak ajánlott, de figyelj, hogyha nem cserélsz kernelt, akkor a Stock kernelhez valót telepítsd!

2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy nem is a 21-eset tettem fel hanem a 22-t de most akarom lecserélni mert már belejöttem a dologba..
2012. jún. 25. 19:46
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy android 4.0-ás romot nem tudnátok linkelni?
2012. jún. 25. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudunk, de nem ajánlom, mert a telefon hardvere gyenge hozzá, nem működik bennük minden. Szerintem fölösleges a 4.0.


De tessék:

[link]

2012. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!