Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16Gb-os memóriakártyára...

16Gb-os memóriakártyára üresen miért nem tudok egy 6Gb-os játékot átmásolni?

Figyelt kérdés

Fájl átvitel céljából akartam átmásolni az Assassin's Creed II-t de azt írta hogy helyezzek be másik lemezt, mert nincs elég hely.

(Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro)


2012. jún. 24. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a memóriakártya fájlrendszere FAT32. Ennek van egy olyan korlátja, hogy maximum 4GB-os fájlok tárolhatók rajta. Megoldás: darabold a játékot 4GB-nál kisebb darabokra, vagy formázd NTFS-re a kártyát.
2012. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ntfs re nem tudja formázni.


Nem lehet...

A káryták nem engedik...

2012. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hurikan23 ***** válasza:

Nem hinném, hogy az a 6 giga 1 fájlban lenne...


Milyen kártya? Nem véletlenül valami hamisítvány?


[link]

2012. jún. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
SanDisk memó kártya van nekem, TESCO-ban vettem :D az van rá írva h Kínában készült.
2012. jún. 24. 04:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Sandisk kàrtyàkat nagyon szeretik hamisítani, de hibás is lehet akár.


Formàzd meg telefonon vagy kártyaolvasóval stb.

Ha nem jó vidd vissza, gondolom mêg garanciális.

2012. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló: nekem egy 16 gigás Kingston microsd kártyám van, és a windows engedi NTFS-re formázni.


Nem hinném, hogy az lenne a gond, hogy hamis a kártya. FAT32-re nem tudsz 4 gigásnál nagyobb fájlt rakni és kész. A windows akkor azt mondja, hogy nincs elég hely.

Vagy darabolod a játékot, vagy a kártyát más fájlrendszerre formázod (NTFS vagy exFAT). De ezután újra kell formázni FAT32-re, mert a telefon nem fogja felismerni.

2012. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még sose láttam android-ra olyan játékot aminek bármelyik fájlja is nagyobb lenne, mint 4 giga.


Kérdező:


Megnéznéd, hogy mekkora ez a fájl? Nagyobb, mint 4 giga?

2012. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. válaszoló: A kérdező a játékot egyik számítógépről egy másikra akarja tenni a telefon memóriakártyájának a segítségével.
2012. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És az te tudod, hogy ez egy fájl ami 6 giga vagy több összesen 6 giga?
2012. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem beszéltem a kérdezővel, de a játék iso képfájlja simán van 6GB (a pc verzió).
2012. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!