Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz galaxy s2-re 4. 0.4-es...

Lesz galaxy s2-re 4. 0.4-es ill.4.1-es frissites?

Figyelt kérdés
Ha lesz mikorra varhato?Elore is koszi a valaszokat!
2012. jún. 24. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,már van is.
2012. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En most frissitettem es csak 4.0.3 volt!Akkor mar van hivatalos 4.0.4?
2012. jún. 24. 18:52
 3/10 A kérdező kommentje:
RoOrange-os(Romania) a telefonom es most neztem meg de ennel ujjab frissites nincs legalabbis a kies szerint?Ez fugg a szolgaltatotol?Esetleg meg tuom nezni valahol a szolgaltato oldalkan ,hogy lesz-e frissites es mikorra varhato?Elore is koszi a segitseget!
2012. jún. 24. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:

szia, hát 4.1es frissítés lehet hogy lesz, de a legújabb amit kiadtak (nemcsak erre a telefonra)az a ICS 4.0.4.

Persze gondolom először a független készülékeket frissítik mivel azt könnyebb majd jönnek a szolgáltatós telefonok,mert ők még utólag változtathatják a rendszert, így késések is lehetnek, illetve ha PL: ha Romániában megjelent az nem azt jelenti, hogy itt is.

2012. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
folyt köv. :D,: a szolgáltató oldalon,nem hinném hogy meglehetne nézni,csak a gyártó oldalán.
2012. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!hat akkor remelem ,hogy hamarosan kijon!:))
2012. jún. 24. 19:32
 7/10 A kérdező kommentje:
ja es meg 1 kerdes!a Szolgaltato oldalan hol tudom megnezni ,hogy mikor jon ra uj frissites?Elore is koszi!
2012. jún. 24. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
fuu azt nemtudom, tulajdonképpen nem ilyen telefonom van, csak nagyon benne vagyok ebben az androidban semmi több :D, de ha a gyári frissítő programot időnként megnézed, biztos egyszer megjelenik a frissítés a telodra. Meg meg is jelent,szóval napok kérdése az egész :)
2012. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oke koszi!:))
2012. jún. 24. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

szia van már (béta) 4.1.2 én felraktam és azt kell mondjam hogy ***** jó :D sokkal gyorsabb a telefon kevesebb ramot eszik és több is használható fel a kezelő felület olyan mint az s3-on ami s3on vannak mozdulatok belekerültek ide is és magyar nyelvü ajánlom hogy te is felrakd mert nagyon jó :D

[link]

2012. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!