Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia ray kijelzője nem...

Az Xperia ray kijelzője nem túl kicsi? Illetve az arc nem nagy? Ez a két telefon között vacillálok. Neo-t nem szeretnék venni, mert nem tetszik. Szerintetek melyiket vegyem és leírnátok véleményeteket a telokról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A ray kijelzője kicsi, az arc-é pedig nagy :D Én inkább az arc-ot venném, bár egyik sem jön be.
2012. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos nekem ray-em van, nem nagy a kijelzője de felbontásilag megegyeznek, az arc anyaghasználata katasztrófa míg a ray minőségi, arc tervezése nem túl jó (fülhallgató bemenet oldalt van), teljesítményi különbség se nagy asszem az arcon van hdmi de a te döntésed mit választasz az arc se rossz annyira de én ray párti vagyok.
2012. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet ray lesz belőle.

Köszi a válaszokat

2012. jún. 26. 13:13
 4/7 TMMS válasza:
Attól függ, neked mekkora számít túl kicsinek vagy túl nagynak. (Nekem "xperia arc"-om van, és ez nekem nem túl nagy.)
2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mintha magamat olvasnám kedves kérdező..pont ez a véleményem..:DD
2012. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Melyiket vetted meg? Meg vagy vele elégedve?

Én most szintén e két telefon között vacillálok...

2012. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D végül Xperia u lett belőle...,de nem bántam meg!
2012. szept. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!