Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5830 telefonom...

Samsung GT-S5830 telefonom van, es ha jatekot akarok rajta letolteni a google play-bol azt irja ki hogy : HIBA nem sikerult a telepites az USB hattertaron vagy az SD kertyan. Ilyenkor mit kene rajta be allitanni?

Figyelt kérdés
tegnapota van meg,es tan vmit veletlenul ki toroltem ,de az apamnak is pont ez van ,es azok a mappak meg minden meg van meg mint neki,de neki meg meg is lehet ra jatekot letolteni,csak o meg nem hasznalja.arra is gondoltam hogy ki cserelem de neki meg elol(a kezdolapnal)sokkal tobb mappa van mint nekem es ahanyszor ra megyek rajta vmire meg annyival tobb lessz.vagy azoktat nem lehet ki torolni?
2012. jún. 24. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!