Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia txt pro,...

Sony ericsson xperia txt pro, vélemény? Ilyet akarok venni . , hogy mik a hátrányai.

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi telefon, az üzemidőn kívül nincsenek jó tulajdonságai. Újonnan max 12 ezret érhet a mai felhozatal mellett, te gondolom többszöröséért vennéd, tehát ne vegyél.
2012. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A txt pro nem xperia telefon. Ezért nem is okostelefon. Így azért kicsit vicces, hogy a keresőszavak között ott szerepel az android.

Ha egy alap telefon kell akkor megfelel az igényeidnek, de ha okostelefonra vágysz akkor viszont nem ez a te telefonod.

2012. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy iPod touchom ezért nem nagyon van szükségem egy nagyon jó telóra csak az érdekelne hogy nem gagyi az érintője ? vagy milyen jatékok futnak rajta ?Esetleg az is hogy nagyon szar a wifije ? meg egyéb tapasztalatok.
2012. jún. 25. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

kedves 2.!

nem vagy tisztában a fogalmakkal. az okostelefon, röviden olyan telefon, ami képes felmmenni a netre.

kedves kérdező.!

tudnál írni egy jó hosszú privit az iPod Touch-odról, mert én is venni szeretnék egyet.:D

2012. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy tisztában a fogalmakkal. Egy K550-en is képes felmenni a netre mégse okostelefon.
2012. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

direkt, hogy beszóljak megkerestem:

[link]

tehát mindkettőnknek igaza van.

bár én még az "okostelefonok" megjelenése elött tanultam okostelefonokról informatika órán.

és ez úgy lehetséges, hogy akkoriban az volt az okostelefon...:D

Üdv.!

2012. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De akkor se attól okostelefon az okostelefon, hogy a netre tud csatlakozni. És nem attól tud pl. egy k550-es a netre kapcsolódni, mert az akkor volt az okostelefon. Persze amikor megjelent nem volt egy rossz telefon, tudott is, de akkor se volt soha okostelefon.

Ami egyszer okostelfon volt az az is marad. Ebből a körből nem kerül ki egy telefon se, max. elavultá válik. De attól még okostelefon marad. Ami meg eleve nem voltl okostelefon, abból meg nem lehet azt csinálni.

Ez a netre kapcsolódós dolog nem definiálja az okostelefon fogalmát. A PC funkcionalitást nyújtó telefon viszont már helytálló.

2012. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor most e jó ez a teló ? egy kérdésemre sem kaptam választ.
2012. jún. 27. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Max. ha telefonálásra meg smsezésre kell egy teljesen alap telefon és olcsón tudsz hozzájutni függetlenül, akkor megérheti. De ha egy komolyabb telefonra vágysz keress másikat. Pl. egy ténylegesen xperia telefont.
2012. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves 4/9-es nincs igazad,a c902-vel is fel tudtam menni a netre,nem okostelefon.az az okostelefon aminek van OPRENDSZERE.
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!