Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megvennem a Nokia c5-00 5megapixel telefont?

Figyelt kérdés

Most a tnél kártyásan 37.000, és eég strapabírónak írják mobilarénán. Nekem az kell, hogy stramm teló legyen netet nem használom,arra ott a laptopom.

Előre is köszi!



2012. jún. 25. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen készülékem van. Egy év alatt 2x vittem szervizbe. Először a kikapcsoló (piros) gomb vált működésképtelenné, majd kis idő múlva a hangszóró mondta be az unalmast. Nem azt mondom, hogy típushiba, de én így jártam vele. Garanciába kijavították, azzal nem volt gond. Amúgy nekem tetszik, szép fotókat készít. Bár nem tudom mi az 5MP-s, mikor a telefonra csak 3,2 MP van írva.
2012. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két változata van, a simának 3.2 az 5Megapixelesnek pedig 5 megapixel a kamerája.
2019. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!