Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x 10mininél más is...

Xperia x 10mininél más is tapasztalta, hogy nagyon keveset bír az aksija?

Figyelt kérdés
Az enyém már ott tart, hogy egy este 50%-re lemegy..lehetséges mert túltöltöttem ?
2012. jún. 26. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod túltölteni, tehát biztosan nem attól van.
2012. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de alapból olyan lehet h csak úgy elszáll az aksi ?
2012. jún. 26. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha garanciás akkor vidd vissza.

2012. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az x10 mininek ez a nagy hibája, hogy marha gyorsan merül az akksi.Ez nem a te hibád.Túltölteni nem tudod, mert a telefonban és a töltőadapterben is blokkol a töltésvezérlő.
2012. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
semmi bajom nincs a telefonnal.. szeretem is és amire használom arra bőven elég, de h félnaponta töltenem kell( és nem nyomkodom egész nap) pl 10 perc netezés -20% esetleg valami jobb aksi bele ?
2012. jún. 26. 12:20
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ha 2.1ed van, akkor töltsd le a battery calibration nevű appot. Törli az aksi előzményeket és számomra is rejtély, hogy miért, de jobb lesz. Én autóstöltővel töltöttem (gyengébb mint a hálózati) és töltés közben a netezés miatt merült a teló... Töröltem az előzményeket és azóta tovább bírja, most is autóstöltön nyomom és 18ról már 70re felment, stb. Ha ezt megcsinálod és nem lett jobb, akkor az aksi lehet rossz.

Ha custom romod van, akkor recovery-> advanced-> wipe battery stats. Ez ugyanaz, csak nem kell hozzá a progi... Amúgy nekem 2.3 mellett lassabban merül mint 2.1nél (x10 mini pro).


Nem tudom, hogy mióta van meg neked a teló, de nagy csodáat ne várj tőle. Sosem fogja jól bírni az aksija, mert akkora mint egy óraelem, mellé meg beraktam egy 600 mhz-es procit. 10 éve a számítógépem sem bírt ennyit, de a villanyórát pörgette:D

2012. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kb másféléve. köszönöm a segítséget mingy. ki is próbálom a tanácsot. :'D
2012. jún. 26. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
nem segített semmit, aksikat nézek neten és csak olyat találtam eddig h xperia x10 mini pro/ x10 minia az jó a sima minibe is ?
2012. jún. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!