Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya nélkül nem lehetsége...

SD kártya nélkül nem lehetséges semmit sem letölteni?

Figyelt kérdés
nincs SD kártyám, ezért nem enged netről töltögetni, a telóm ilyen nevenincs Vodás ajándék phone, laptophoz kaptuk. Minden telefonhoz külön SD kártya jár, vagy ez olyan, mint a memóriakártya, hogy bármibe bele lehet tenni?
2012. jún. 26. 12:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

jé most olvasom, hogy az sd kari meg a memória ugyanaz -.-

bocsi totál analfabéta vagyok ezekhez...

2012. jún. 26. 12:38
 2/11 anonim ***** válasza:
de lehet letölteni rá csak nem a memo. kártyára csak a teló belső memóriájára csak az gyorsan elfogy
2012. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jahh és igen a sd és a memo ugyan az
2012. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Veszel egyet, beledugod és működni fog.

A mai telefonokba MicroSD kártya kell.

A kapacitása az olcsóbb telóknál max 2 giga, a normálisabbak 32 gigáig kezelik, de lehet hogy ez is tudja ha SDHC támogatása van.

2012. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagyis nme pontosan uigyan az mert a sd egy memóri kártya fajta de a memóri kártya lehet hc is pl
2012. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

SD-SDHC: ugyanaz.A HC csak a high capacity-re utal, ezt 4 GB-tól felfelé használják.


Képes-e rá?Az okos telók legalább 90%-a 32-ig kezeli a kártyát, egyik-másik csak 16-ig, de az is SDHC.


Akármilyen microSD/SDHC-t vehetsz/tehetsz bele 16-ig tuti, 32-ig nem tudom, amíg nem mondod meg, milyen telefonról van szó.Márka mindegy, arra kell figyelni, hogy minimum Class 4, vagy 6-os legyen.Ennyi.

2012. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen gondoltam van valami különbség, ebbe például micro kártya kell. Belső memóriát azt nem tudom honnan tudnám előcsalogatni, mert Usb-vel sem enged semmit rápakolni, tehát még sosem töltöttem rá semmit, nem telhetett meg. AMikor valamit tölteni akarok, mindig jön az üzenet, hogy nincs SD kártya, nem ajánlja fel, hogy belső memóriába is menthetek...
2012. jún. 26. 12:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Vodafone 845. Kedves utolsó, ugye tudod, hogy csak a felét értettem, amit leírtál??:D

Mindegy, a lényeget megjegyeztem, hogy hanyast kell venni. Köszi

2012. jún. 26. 12:52
 9/11 anonim válasza:
Az SD kártya az egy memórikártya típus :) Amúgy persze, lehet letölteni csak valószínűleg kevés a gyári belső memóriája és hamar elfogy. Érdemes beruházni egy (valószínűleg) MicroSD kártyára. Már egész baráti áron lehet kapni.
2012. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg: microSD/microSDHC : egy és ugyanaz.


2GB-ig microSD-ről beszélünk. 4GB-tól 32 GB-ig microSDHC.

A 845-ös a 32GB-osat valószínűleg nem fogja támogatni, szerintem csak 16-ig, de egy 8GB-os is bőven elég.


Azért nem enged usb-ről tölteni gépre, mert ott nem a teló belső memóriájára akar tölteni, hanem az SD kártyára.Továbbá, ha telóról töltesz le valamit a netről, azt is az SD-re akarja lementeni.

Érdemes venni egy SD-t bele, 8 gB-osat lehet már venni 4000 FT-ért is.De lehet van olcsóbban is.

2012. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!