Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon? Nokia asha 302, Sony ericsson live with walkman, Sony ericsson xperia mini pro, huawai ascend g300?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Asha más kategória, nem okostelefon.

Egyébként talán a Huaweit mondanám, mert arra már senki nem mondhatja, hogy kicsi. Ár-érték arányban viszont a Live.

2012. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de amúgy akkor összeségében a live with walkman a jobb????
2012. jún. 27. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézet kérdése. Ha neked elég a 3,2"-os kijelző akkor igen jobb. A grafikus processzora is erősebb. Ennek ellenére hardveresen akkora különbség nincs a két készülék között.

Persze attól is függ a dolog, hogy mennyiért vennéd. Ugyanis a Live jó ár-érték aránya főleg a T-mobileos dominós árra vonatkozik.

2012. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Személy szerint is a live-ot ajánlanám de te tudod hogy elég-e a 3,2". egyébként ha jól látom huawei ascend g300 csak a vodafonnál van.
2012. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Live with walkman a legjobb, a huawei is jó, de gyengébb proci van benne és csak adreno 200 gpu.


Ha játszani is akarsz akkor a live with walkman, a 3.2-es kijelző ellenére is, esetleg alcatel ot-995 50k-ért, az jobb mindegyiknél...

2012. jún. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a Nokia asha 302 bevált,elégedett vagyok vele,a Sony ericsson xperia mini pro-t nem ajánlom, nekem nem volt,de két ismerősömnek igen és hamar "szabadultak" tőle. A másik két telóról semmi infóm nincs..
2012. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a Sony ericsson xperia mini pro-t nem ajánlom, nekem nem volt,de két ismerősömnek igen és hamar "szabadultak" tőle. "


Véletlenül nem x10 mini pro volt nekik?

2012. júl. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!