Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy férfinak fehér telefonja van?

Figyelt kérdés
Olcsón tudnék venni pár hónapos iPhone 4-et csak az a baj hogy fehér színű. Szerintetek ciki lenne a fehér színű telefon férfinak? Igazából annyira nem tetszik fehérbe de 60.000Ft-nál olcsóbb pár hónapos iPhone 4-et nem igen találok csak valami agyon nyomkodott sz*rt. Amúgy meg arra gondoltam hogy veszek egy olyan tokot ami teljesen elfedi a telefont csak a kijelzője látszik ki. Valami ilyesmit: [link] csak fekete színben. Ez így jó lesz?

2012. jún. 28. 21:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt a fent kilátszódó kis részre meg ragasztanék egy kettő autó márkás matricát (Persze a kamerára meg a hangszóróra nem)
2012. jún. 28. 22:00
 2/14 anonim válasza:
Egy csomó olyan fiú ismerősöm van, akinek fehér telója van. Ha neked tényleg nem tetszik a fehér, akkor egészen nyugodtan vehetsz rá ilyen tokot, de ha 'szabadon' hagyod, akkor sem para. (:
2012. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem. a matrica cikibb lenne, kivéve ha 15 alatt vagy :D
2012. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
28 vagyok de csak tipp volt a matrica hogy ha nagyon ciki a fehér akkor elfedje azt a fenti részt de a matricát valóban inkább kihagyom :D
2012. jún. 28. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki
2012. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne rakj rá semmit, az iPhone-nak ugyanolyan jól áll a fehér mint a fekete. Fehér v. fekete iPhone, mindegy, mindkettővel lehet menőzni. NEM ciki!! Cool!!!!!
2012. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is fehér i4-em van, szerintem egy kicsit jobban is néz ki a feketénél, és előnyösebb, mert a feketén jobban látszanak az ujjlenyomatok fénynél. emellett én használok rá egy ilyen tokot is: [link] a kék nagyon jól néz ki rajta, a piros nem, az fiókban unatkozik, de ebay-ről szereztem be 2-300 Ft-ért darabját :)
2012. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Már az is elég fartúróság hogy Apple mobilt akarsz venni
2012. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha tényleg profi állapotban van, használt telefonosnál becserélik valszeg felár nélkül vagy pár ezer forint különbségért
2012. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert a fehér autó ciki?
2012. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!