Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X10 mini -n hogy lehet...

Xperia X10 mini -n hogy lehet képernyőképet készíteni?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy megnyomok egy gombot, és akkor fényképezze le, amin a telefonomon van.

Remélem érhető voltam. :)


2012. jún. 28. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Most fejből nem tudok programnevet, de Market-ről lehet letölteni ilyen célú alkalmazásokat.
2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nekem sima Xperia minim van, de azon úgy kell, hogy amivel kikapcsolod a telefont/lezárod a billentyűzetet, azt hosszan megnyomod és beadja, hogy "Telefonbeállítások" és ott alul van, hogy képernyőfelv. készítése. Arra rákattintasz és amilyen oldalon vagy azt le is fotózza, és a galériába elmenti automatikusan. Remélem segítettem.
2012. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Xperia X10 mini-t ne keverd a tiéddel!!!


X10 mininek gyári ROMjával sehogy ne lehet mivel csak 2.1-ig ehet frissiteni. Rakj fel főzőtt ROM-ot vagy egyszerűbb ha leszedsz egy ilyen appot.

2012. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogyan az utolsó válaszadó leírta, ezen a telefonon sajnos nincs olyan, hogy megnyomom hosszan a kikapcsoló gombot és ott kell megnyomni valamit. De azért köszönöm. Viszont még a marketről sem tudok iyesmi alkalmazást letölteni, mert nem működik az sem a telefonomon.
2012. jún. 29. 19:06
 5/5 anonim válasza:
Megnyomod a bekapcsolás+hangerő le gombot pár másodpercig és lefotózza azt az oldalt ahol vagy!:)
2014. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!