Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 gigás sd kártyámat nem...

8 gigás sd kártyámat nem ismeri fel az új telefonom, jelszó védi, mert az előzőhöz kaptam. Hogy tudnám megoldani kártyacsere nélkül?

Figyelt kérdés
előző teló : sony vivaz új: sony neo v
2012. jún. 29. 18:20
 1/6 Fulár ***** válasza:
Ha a kártyádat jelszóval védted le akkor egész egyszerűen az új készülékben is meg kell adnod a kártya jelszavát.(Amennyiben tudod)Ha nem....az szar ügy.De elképzelhető,hogy az is megoldható.Ennek a Goggle segítségével kellene utána járnod.Sajnos nem tudok ebben segíteni mert melóznom kell.
2012. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azért ha nagyon ráérnél segíthetnél mert azon már rég túlvagyok

sajnos nemtudom a jelszavam nyilván ezért írtam ki a kérdést, és nem is írtam be megamnak gondolom gyárilag védett, kidobni meg nem akarom

2012. júl. 1. 12:43
 3/6 Fulár ***** válasza:
ELméletileg ha egy kártyaolvasó segítségével rákötöd a gépre akkor le tudod formázni.Ez természetesen teljes adavesztéssel jár.De így megszűnik a jelszavazás is.Ez a netről származó infó.Nem tudom,hogy beválhat vagy sem.
2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kártyaolvasó alias telefon módszerrel próbáltam mert a régiben ugye működik rendesen csak az újban nem

formáztam, még a rendszerében az adatokat is átírtam az új telónak megfelelőre, de visszarakrta magának..:O

egyéb ötlet ?

2012. júl. 2. 18:47
 5/6 Fulár ***** válasza:
Igen.Kuka.Sajnos ha ez nem jött be akkor már semmi sem fog.És erre rá merem tenni a bal golyómat.
2012. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fulár ***** válasza:
Ha a régi készülékben működik akkor annak segítségével le tudod menteni a tartalmát és így semmi sem fog elveszni.Tescban 8Gb kingston kari 3000 forint.16 Gigás 5000.Rendesen lement az ára ezért nem olyan vészes érvágás.
2012. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!