Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a SE Xperia Neo...

FanThom kérdése:

Frissítettem a SE Xperia Neo V-met ICS-re (4. 0.4) PC Companionnal. Szaggat a menü és maga az egész rendszer. Ezt fogják orvosolni frissítéssel?

Figyelt kérdés
Egy rakás alkalmazást vagy fel sem tudok telepíteni vagy ha felmegy akkor iszonyat lassú és szaggat (pl: launcher pro, Tank Hero és más játékok) Azt tudom hogy sok app még nincs optimalizálva rá de kénytelen vagyok egy un. Apex launchert használni hogy élvezhető legyen a használata mert tényleg nagyon lassan döcög az alap se launcher

2012. jún. 29. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miután felfrissitetted csináltál egy gyári visszaállítást rajtaa?...
2012. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
+ lehet hogy az én szemem romlott nem tudom, de mintha a korábban készített képeim is és a játékok is sokkal homályosabbak lennének
2012. jún. 29. 18:59
 3/11 A kérdező kommentje:
nem csináltam, kellene?
2012. jún. 29. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, énis amikor rátettem az ICS-t a liveomra iszonyat lassúú volt aztán gyári visszaállítás és felvette a tempót :D:D
2012. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1000 kösz, már csinálom is :)
2012. jún. 29. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Nm., azért még egyből ne számits csodára kell neki egy 10 perc nyomkodás :D Tehát mire beállitgatod meg pár appot rányomatsz addigra sztem jó lesz. :) Majd azért ird le a végeredményt. :)
2012. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 fokkal használhatóbb, de a home-nál és a menünél ugyanúgy megvan az a szaggatás, bár már nem olyan mértékű de számomra még mindig zavaró. Még egy kérdés, neked a kameránál minden okés? Mert nekem a felvétel módnál lehet állítani azokat amiket eddig fényképnél lehetett, tehát ilyenek hogy tájkép, éjszakai mód stb. Mert akármelyikre megyek semmit nem változtat és ez a videónál van.
2012. jún. 29. 19:15
 8/11 A kérdező kommentje:
sima fényképnél jóformán csak a mosolyfelismerés van meg a felbontás
2012. jún. 29. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ennyire nem ismerem a Neo-t de sztem amikor szimplán nézed nem változik sokat, de amikor megcsinálod a videot és visszanézed akkor látszik igazán a különbség, legalábbis nekem igy van. :)
2012. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van baj hogy a videó minősége rossz, hanem azzal hogy amikor csak egy képet akarok készíteni nem tudom beállítani a motívumokat pl hogy tájkép, vagy éjszakai mód vagy arcfelismerés, fókuszmód mert ezeket csak akkor lehet állítani ha átváltok videóra ott viszont semmi haszna nincs és nem is állítja be őket
2012. jún. 30. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!