Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha éppen nem használom a...

Ha éppen nem használom a netet (és mást se) a telefonon, akkor is meríti az akkumulátort a 3G? Hogy tudom kikapcsolni vagy 2G-re állítani? (és egy kérdés Twitterrel kapcsolatban)

Figyelt kérdés

A hivatalos Twitter alkalmazásra írták, hogy eléggé meríti az akkumulátort. Ha nem magát az alkalmazást használom, hanem Opera Miniben nyitom meg a Twitter oldalt, akkor kevésbé merül az akksi? Illetve csak annyira merül, mintha más oldalakat néznék az Opera Miniben?

Van még olyan alkalmazás, ami nagyon meríti az akkumulátort?

Azért kérdezem, mert szeretném, ha minél később merülne le.


Itt biztos vannak olyanok, akik értenek ezekhez.

Köszi előre is



2012. júl. 1. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére ügyesen eltitkoltad a telefonod típusát.
2012. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, a 3G hálózaton jobban merül, és ahogy az első írja, ha esetleg leírtad volna, milyen telefonod van, akkor tudnánk, hogy hogyan lehet átállítani. A twitteres kérdés meg szerintem hülyeség. Nyilván azért meríti jobban az alkalmazás az akksit, mert ha beállítod, hogy pl óránként autómatikusan frissüljön, akkor háttérben is frissít. Egyszerűen át kell állítani kézi frissítésre, és akkor nem frissítget feleslegesen.
2012. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Samsung, bocsi :)

De tényleg akkor is meríti az akksit a 3G, ha nem is csinálo

k semmit a telefonon (tehát adatforgalom nincs rajta) ?

2012. júl. 1. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, milyen készüléked van, majd megkeresed a beállításait. A csak gsm-re átállítás akkor nyer igazán értelmet, ha sokat dumálsz, mert 3g-n többet fogyaszt és a sugárzása is nagyobb. Ha nem dumálsz, csak ott lapít a teló, akkor nagy csodára ne számíts :)

Aztán, hogy a mobilnet tükrében elég-e a gsm, vagy kell a 3g, azt majd eldöntöd.

2012. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, dumálni nem szoktam sokat a telefonon, viszont netezni sokkal többet szoktam rajta :)
2012. júl. 2. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!