Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a sony...

Miért nem ismeri fel a sony pc companion win xp-n a telefont (xperia mini)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Újratelepítettem a windowst (xp sp3), utána a sony pc companiont felraktam a gépre, de a telót hiába dugom rá, nem ismeri fel. Próbáltam újraindítani a telót, újraraktam a pc companiont, de semmi... Előtte nem volt meg ez a probléma. Régen működött win xp-n, de most nem tudom, mi történt. Tudnátok megoldást a problémára? Előre is köszi a segítséget :)

2012. júl. 1. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
kerneltél, rootoltál, vagy tettél rá főzött roomot?
2012. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam még mélyebben buherálni,és nem is buheráltam még. Tudod, a jótállás... De időközben megoldottam a dolgot, mégpedig úgy, hogy utánaolvastam az mtp device-nek, mi is az, miért nem ismeri fel a win, miért annak látja a telefont meg ilyenek. Aztán azt írták, hogy a windows media playerhez van köze, mert az tartalmazza az MTP device cuccokat. Érdekes, de frissítettem a wm playert és utána minden tökéletesen működött, felismerte a gép a telefont. Úgyhogy ha valakinek lenne ilyen problémája,mármint az MTP device felismerésével, akkor frissítse a wm playert. Legalábbis megér egy próbát. :)
2012. júl. 2. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
legalább nem kellett hard resetelned
2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!