Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Androidos mobilró...

Hogyan tudom Androidos mobilról eltávolítani a Google fiókomat?

Figyelt kérdés
Csak azért regeltem be, hogy megmutassam másnak az alkalmazásletöltést, de most nem tudom kiverni a telóból a fiókomat, csak a személyes adatok törlésével együtt engedné.
2012. júl. 1. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beállítások - Fiókok és szinkronizácó
2012. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magyarán törölhetek minden beállítást ahhoz, hogy kiverjem ebből a szarból a default fiókot. Jaj, tudom már miért van iPhone-om. :)
2012. júl. 1. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
És a kedves iphone-bol hogy tudod törlöni az apple ID-t ?
2012. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kézbe veszem a kedves iPhone-t, belépek AppStore-ba, legörgetek az aljára, rábökök az aktív bejelentkezésre és ott van, hogy Sign Out. :) Egyéb kérdés?
2012. júl. 1. 22:05
 5/11 anonim válasza:
#2 --> Oltás Fail xDD
2012. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elárulnád, mi ezen a fail?
2012. júl. 2. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Te most a telefonról vagy a Play-ból akarod eltávolítani?

A kérdésben a telefonból, a komentben Play (AppStore) , mit akarsz?!


Ha csak a Play-on akarsz váltani, (még görgetned sem kell) menü gomb > Fiókok.

Ha a Play adatait (felhasználó, account) szeretnéd törölni, Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése - itt rányomsz a Play-ra, és adatok törlése

2012. júl. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...ja, igen Egyéb kérdés

Azzal, hogy kilépsz (sign out) az AppStore-ból még nem törölted az Apple ID-t, igaz?

2012. júl. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Hogyan tudom Androidos mobilról eltávolítani a Google fiókomat?"


Ez szerintem elég egyértelműen megfogalmazott kérdés volt. Beállítottam egy default Google fiókot a telefonba és akaratlanul is letöltötte a készülékre az e-mailjeimet.


#8: Jogos, de nem is törölni akartam a fiókot, csak kiverni ebből a felgyújtani való, szar Androidból.

2012. júl. 3. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

"Beállítottam egy default Google fiókot a telefonba"


Akkor min és miért csodálkozol?

Default = alapértelmezett


Nem volt account beállítva és te beállítottad a sajátod.

Az android is (mint egyre több oprendszer) egy accounthoz köti a rendszert, és a szolgáltatások elérését, ez alapján azonosít.

2012. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!