Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új SE Xperia mini telefonom...

Az új SE Xperia mini telefonomra nem tudok semmit telepíteni, tudnátok tanácsot adni, lejjebb részletezem mi a baj?

Figyelt kérdés
Összedugom az adatkábelt a telefonnal és számítógéppel, felismeri, hogy van ott valami, elindul egy se telepítő program SE Companion, ami írja, hogy melyik telefon ez, de utána meg semmit sem tudok csinálni, egyfelől, mert a Total Commander abszolút nem látja a telefonom,a fényképezőm gond nélkül felismeri például, a Sajátgép mutat valamit, de nem a nevét és ha rálépek az új partícióra üres ablakot hoz fel, tehát mintha nem ismerné a telefonom. A Sony PC Companion szoftver felismeri, de mikor szeretném mondjuk szinkronizálni, akkor memória problémát ír ki. Én nem értem, ez az első okostelefonom, nem tudom mit kéne vele csinálni, szeretnék telepíteni rá pár dolgot, zenéket, képeket, témákat, alkalmazásokat, de így esélyem sincs. Valami ötlet? Nincs a telefonnak internet előfizetése és nem is fogok egy ideig, mert drága.

2012. júl. 5. 05:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefonon engedélyezted a csatlakozást?

Felső értesítési sávot lehúzod, disc drive engedélyezed.

2012. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam megint, összedugtam, nem kér semmilyen csatlakoztatást, csak automatikusan kiirja a telefonom, hogy csatlakoztatva, de a gépemen semmi nem történik, a total commander abszolút nem látja, a saját gép meg csak annyit ír ki új partíciónak, hogy HSUSB Device, de ennyi, ha ramegyek akkor meg semmi nincs a mappában.
2012. júl. 5. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kikapcsolni-bekapcsolni a telefont, majd újra csatlakoztatni a géphez,

ha ekkor sem ismeri fel, akkor az Eszközkezelőben az ismeretlen hardver (a telefon) illesztőprogram frissités, és betallózod a drivert (C / Program fájlok / a SE Comp mappában a driver)

2012. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!