Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet aktiválni a telenor...

Circusmonkey kérdése:

Hogy lehet aktiválni a telenor-os új Sim kártyát?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mindent megnéztem a telenor weboldalán... de nem találtam semmit.
2012. júl. 5. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Na, te is belufottál a csőbe? Én is vettem a gyerekeknek 2 db Alcatel 818 telefont, mondván miylen olcsó, azután néztem milyen méreg drága a percdíj. (10 ft kapcsolási díj.)

Itt tudod aktiválni:

[link]

De csak gondolod hogy tudod... Készítsd elő az igazolvány számod, kell a lakcímed, és még néhány adat. Na, nekem nem fogadta el a lakcímem, mondván nincs az adatbázisban. Tehát nem tudtam volna folytatni, hát beírtam édasanyám lakcímét. És jött a feketeleves, majd 72 órán belől jön az állandóra egy levél, benne egy kód, amit be kel lmajd valahol írni, és az lesz a teljes aktiválás. Vasárnap csináltam, még nem jöt tmeg. (De már nem is kell.) A másiknál óvatosabb voltam, az ügyfélszolgálatoto hívtam, és ott aktiváltam. Persze ugyanúgy 72 óra múlva jön a levél. (Persze közben a gyerekek mentek táborba. Nem röhej.) Az egyenleget lekérdezni interneten lehetne, de az nem megy, mer tmég nem aktív (T-mobilnál #102# és elküldik.) Visszahívó nincs. Csomagváltás díja ezer forint. (t-mobilnál ingyenes.) Na, azóta független mindkét teló, kaptak egy-egy t-mobilos SIM kártyát, internet átállítva (informatikus vagyok szerencsére), telenor feltöltő elfelejtve egy életre. De a telefon jó vétel volt. :-)

Bocs hogy hosszú lett, dwe a konkrét válasz is benn van. Válaszd inkább az ügyfélszolgálatot, jobban jársz, vagy menj be a telenorhoz, még jobb, és akkor nem kell 3 napot várnod.

2012. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
vagy 1220, vagy 171
2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én neten rendeltem, kártyás csomagot..figyeltem h praktikum legyen...szóval sztem nekem az az oldal nem jó.. mert itt sztem az előfizetősöket kell aktiválni. Egyébként már nálam is eléggé kicsapta a biztosítékot, hogy online ügyintézésre én nem vagyok még jogosult, mivel még nem regisztrált a számom...ergó hívhatom a 1220-t ami csak telenorosoknak ingyenes (ami még ugyebár én nem vagyok).. így hívtam vezetékesről, több percig várakoztattak, majd benyomtam a "visszahívást kérek" funkciót... ez volt délelőtt 11 előtt...még most sem hívtak vissza. Azóta megkértem a barátomat aki telenoros h hívja már fel nekem őket(mégiscsak ingyenes neki..), neki azt mondták, hogy hívjam fel a 171-et. Persze nem tudtam felhívni... mivel nincsen regisztrálva a számom..sőt térerő sincs (ez biztos nem a lakhelyem számlájára írandó). Így még egyszer megkérdeztük, hogy akkor most mi a dolgunk, egy úriember felvilágosított hogy az égvilágon semmi...72 órán belül aktiválják a sim-em automatikusan. Ez sült ki belőle... most várok.


Azért köszönöm a segítséget!(sajnálatos ami veled történt..mostanában már mindent el kell olvasni részletesen, többször, mert ott vágják át az embereket ahol csak tudják)


Neked is köszi a választ!a 1220nál próbálkoztam:)

2012. júl. 5. 16:02
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem előfizetős, hanem marketban (TESCO) vásárolt csomagot lehet ott aktiválni.(Ász csomag.)

Ja, első válaszoló vagyok.

2012. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

értem:)

azóta már megoldódott.. tényleg magától aktiválódott egy idő után.:) azért kösz a válaszokat!:)

2012. júl. 9. 15:55
 6/19 anonim válasza:

Nem igaz, amit az első írt, én a Telenor ügyfélszolgálatánál dolgozom. Megveszed a telfinártyát és mobilt, felhívod a 171-et, ami a dobozon is rajta van, mi 5 perc alatt kötünk szerződést. 72 órán belül SMS-t küldünk a kártyára, hogy aktiválva lett.

Nem 72 órán belül kap levelet, hanem 3 munkanapon belül küldük ki levelet a címre, na azt a kódot kell visszaküldeni (minden le van írva a levélben..)

Nagyon bonyolult..

2014. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Apád vagyok fiam válasza:

A srácaim Spanyolországban, a kártyájuk pedig 3 nap múlva lejár.

Valójában ez a valótlan állítás.: "3 munkanapon belül küldük ki levelet a címre, na azt a kódot kell visszaküldeni (minden le van írva a levélben..)

Nagyon bonyolult.."

Két hete hiába várom azt a levelet, ha felhívom az ügyfélszolgálatot még azt merik mondani hogy sétáljak be munkaidőben egy Telenor üzletbe!

Gondolom nagy kihívást jelentene valóban postára adni egy levelet!

SOHA TÖBBÉ Telenor, ha lesz időm bemenni az előfizetésemet is lemondom!

2015. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Vettem én is egy Ász Expressz telefont a helyi boltban, gondoltam elintézem online, mert hétköznap ugye...


Végigmegyek a regisztráción, kitöltök mindent, okézom, jön a szerződésminta pdf. Természetesen hiába írtam át a levelezési/számlacímet, a szerződés az állandóra megy. Csekkolom a MyTelenort, ott is.

Hívom az ügyfélszolgálatot, negyedikre sikerült elvergődnöm a megfelelő helyre. Szolgálatos belép, átírja. Mondom neki, hogy jó lenne ha a szerződést nem az állandóra küldenék mert ott nem vagyok. Azt nem lehet, csak az állandóra. Meg majd be kell mennem a szerződésért valahova...

Mivan??? Azért kötöttem online, mert nem tudok befutkosni hozzájuk. Ha ráérnék, bemennék valamelyik üzletükbe, és megkötöm ott, cakkpakk papírral együtt.

Meg mi az, hogy csak az állandóra tudják kiküldeni... mintha a szocializmusban élnénk... el vannak ezek maradva egy kicsit.

2015. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
En most vettem,ingyen volt,Telenor kartyat,kivalasztott idopontban meghoztak,allitolag ok fogjak aktivalniDual sim es telom van.
2017. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 13:51

Nem baj, hogy majd 2 évvel ezelőtti a kérdés?

2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!