Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 kérdésem van: 1. Írnátok...

2 kérdésem van: 1. Írnátok egy olyan appot (androidra) ami kiírja az akkumulátor töltöttségét? (Az eredeti rossz).2. Egy olyan programot ami bezárja automatikusan a háttérben futó alkalmazásokat bizonyos kivételekkel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont az akkumulátoros az nem jó! Nekem olyan kéne ami a reális értéket írja ki! A gyári akkumulátorkijelzővel az a gond hogy ilyen 3-4-5%-onként ugrál felfele! Ha lemerítem lemegy 30 ra aztán visszaugrik 40-re stb.
2012. júl. 5. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

A Task killer teljesen felesleges 2.1-2.2-től kezdve.

Az android eleve egy multitasking OS, aminek futnia kell az fut, ha meg nem kell, akkor a rendszer maga bezárja.

Persze, ha ésszel csinálod, és tudod, hogy mit szabad bezárnod, és mit nem érdemes, akkor ajánlom az Advanced Task Killer-t, de sok értelme nincsen.


Az akksit meg, ha rootolt a telód akkor kalibráltasd újra, vagy töltsd fel 100%-ra, hagyd a töltőn, majd hard reset, és újrakalibrálódik.

2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Már utánanéztem a fórumokon a dolognak!
2012. júl. 5. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Köszi! Viszont az akkumulátoros az nem jó! Nekem olyan kéne ami a reális értéket írja ki! A gyári akkumulátorkijelzővel az a gond hogy ilyen 3-4-5%-onként ugrál felfele! Ha lemerítem lemegy 30 ra aztán visszaugrik 40-re stb."


Nem az akku kijelzés a hibás, ugyanazt használom a párommal évek óta.

Nálunk nincs vala gond.

Ezen a ponton elkezdhetsz azon gondolkodni hogy javíttatod a telefont, akkut cserélsz vagy nem foglalkozol a dologgal. Úgy érte kit érdekel ha nem tudod pontosan hogy 42 vagy 47 százalékon van?

2012. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akku progiból én a Battery Indicatort használom. Minimalista,de megbízható. Ha ugrál az akku,akkor ha van root a telefonodon,akkor javaslom a Battery Calibrator programot. Törli a stat fáljt,amiben a rendszer tárolja az akku állapotot.
2012. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez jó!
2020. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!