Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini-m van, és...

Greta198 kérdése:

Xperia x10 mini-m van, és letöröltem róla a FÁJL KEZELŐ mappát, így nem tudok megnyitni dolgokat. Nem lehetne visszatenni? Vagy honnan töltsem le és hogy telepítsem fel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Fájl kezelő mappa? Az meg mi?

Telepíts fel egy file kezelő programot a telefonodra, innen:

[link]

2012. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fájlkezelő mappa az az amiben mindent meg lehet találni :) Olyan mint egy normál telefonban a saját fájlok.
2012. júl. 5. 17:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit küldtél oldalt nem tudtam letölteni :(
2012. júl. 5. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor azt a mappát biztos te csináltad. Tehát akkor abba olyan dolog voltak amiket úgy másoltál fel rá. Így a megoldás teljesen egyszerű: hozd újra létre a mappát és másold vissza rá a dolgaidat.
2012. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2012. júl. 5. 17:41
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nem vált be :( De találtam 1 oldalt: [link]


Remélem sikerül megcsinálnom :))

2012. júl. 5. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresel egy helyet ahol van wifi, bejelentkezel Marketbe és máris le tudod tölteni.
2012. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy file kezelő mappa.. A mappa tárolja a file-okat, a program kezeli.

Bejelentkezel a gmail account-oddal a gépre, és le tudsz tölteni egy file kezelő programot. Első vagyok.. nem küldtem letölthető linket neked, egy oldalt küldtem, ahol tudsz programokat keresni.

Keress rá, hogy Astro, ez pl. egy jó file kezelő program.

2012. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!