Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik netes oldalról érdemes...

Melyik netes oldalról érdemes okostelefont rendelni? ár-érték arányban

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok. Le akarom cserélni a mostanit, de gondolom nem csak a 3 nagy telóvállalat oldalán érdemes körülnézni. Láttam online rendelős oldalakat, de olyan válaszokat várok, akik tapasztalatot is szereztek ebben, nem csak úgy össze vissza linkeket, mert én is találétam bőven mindenféle oldalt. Hol éri meg árban és minőségben rendelni? Nincs sok pénzem rá, max 40E.

2012. júl. 5. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

speedshop.hu

itt a legérdemesebb.

Én anno a gsm linetól rendeltem, nem volt velük gondom, de itt a gyk-n ahogy olvasgattam sokaknak volt velük problémája.

2012. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg a partnero.hu- sokkal jobb . ott is zsír új garanciális termékeket vásárolhatsz és sokkal olcsóbban mint a speedshopban. A HTC One x most jött ki nem rég 170. 000 körül kb. és most 132 000 ft. vegyél se mini pro-t . a legjobb árkategórián belül. pont 39000 ft. hd kamerája van és 5 megapixeles kamera. 1 ghz-s proci ami azért valljuk be elég tetszetős egy ilyen kategóriás telónál. + Bravia engine techológia. Kompakt és még kvertis- is. éles képe van mivel nagy felbontásu egy ekkora kijelzőhöz képest.
2012. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*5 megapixeles fényképező
2012. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!