Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri cserélni...

Szerintetek megéri cserélni postán a készüléket?

Figyelt kérdés
Van egy ember, akivel cserélném az iPod Touch-om egy Galaxy S-re, de találkozni nagyon nem tudunk, mert nagy a távolság. Az utolsó lehetőség, hogy elküldjük a készülékeket postán egymásnak, és 1 képet is arról, hogy elküldtük. Mennyi lehet az esélye annak, hogy átverne? Nagy baromság lenne így küldeni?
2012. júl. 6. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagyis van 1 megoldás(nem tudom mennyit ér a készülék)

Feladjátok mind ketten utánvéttel mondjuk 20.000Ft+ postaköltség.Így Te is és Ő is visszakapja a pénzét.

2012. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én állandóan cserélgetem a telefonaimat postán...nem volt még probléma, de mindenképpen csak AJÁNLOTTAN ami 500Ft (ha nagy a súly max de nagyon max 800 Ft) DE legyen nyoma mindenképpen...elkeverdhet, nem adja fel stb te tudd igazolni a beszélgetést is (kinyomtatott email) hogy csere bere postán...ha ne adj isten baj lenne tudj fejlenetést tenni...de nekem szerencsére még nem volt gondom belőle
2012. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!