Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb. mennyiért javítanak meg...

Kb. mennyiért javítanak meg egy mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Egy LG KP500-ról van szó, leejtettem véletlen és nem akar bekapcsolni, semmi nyom nem látszódik rajta, mikor a töltőre rárakom akkor kijelzi hogy fel van töltve, szóval a képpel semmi gond, ekkor ugye kéri a jelszót, elfogadja és kikapcsol, nem tudodm mi baja lehet, de már 1-2 hónapja azt csinálja hogy kb.2-3 naponta magától kikapcsol a feltöltéstől függetlenül, szóval szeretném megnézetni, megjavíttatni de mennyire számítsak?

2012. júl. 6. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
hát az egyik barátomnak is csinált ilyet és 23 ezerért csinálták meg. Ennyiért inkább dobd ki és vegyél 27 ért egy huaweit amely sokkal jobb is,,,,KP500most mondjuk meg őszintén h egy hulladék
2012. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg egy hulladék, de szerintem a legtöbb érintős telónak semmi strapbírása sincs, 2 év alatt kb.4-5 alkalommal ejtettem le és nem több méter magasról meg nem dobáltam ide oda, úgy látszik nem ér sokat ez a telefon.
2012. júl. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!