Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Tesco Mobile hogyan tudja...

A Tesco Mobile hogyan tudja megkerülni a távközlési adót?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kerüli meg. Eleve annyit keres rajta, hogy le tudja nyelni ezzel növelve a reputációját.

A Tesco elég masszív támogatást élvez hazánkban (adómentesség például) amiért van olyan kedves és lezúzza a környék kiskereskedéseit majd a hasznot kiviszi Angliába.

Körülbelül 15km-es körzetben kinyírja az összes kisboltot de alkalmaz 20-30 emberkét segíthetek Sándornak meg Sárinak.

Most egy kicsit majd még jobban megy nekik :P


Persze lehet nincs ez így de én ezt így látom.

2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Meg amúgy is ez a Tesco Mobile...

Nagyon jó a díjszabásuk, de csak annak, aki megérti, mert csak 30 napig él a 2x feltöltés bónusz és ezt sokan benézik, amin kaszálnak.

2012. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a zöld kezek.
2012. júl. 7. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem csak a Tesco Mobile-nál nem emelkedtek a tarifák...
2012. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es amúgy igen, ha most felhívnánk a t-mobile ügyfélszolgálatot(csak mert én ma épp megtettem :D), akkor egyből azzal fogad, hogy lenyelik, és csak a roaming díjak változtak.
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!